Kablonet vs Türk Telekom

Ben Türk Telekom kulaniyordum burada fiber yok(Ankara'nin TRdeki şehirler arasinda ilk 10'na girer 200k nufus var belki 300 ama fiber yok )neyse Türk Telekom'da 8 mhps hiza 50 TL oduyorduk sozlesme bitti bize bir 200 TL soktular
Ama stemde 1MB download hizini gordum sabit 800'du ama arkadasimin odasina CS de girince 200 ping oluyordu rekoda 60 70 ping oluyor sonra turksele gectik 90 TL'ye 8 mhps (adami soyuyolar )
Bu sefer CS'de ping 60 70'den 70 80 cikti ama arakdasimin sunucusumda 30'a indi(bende anlamadim) stabil 600 download veriyor ilk 2 hadta 0.5 dowlqnt la oyun oynadim (gelin bir bana sorun ) sonra duzetiler.

Hocam altyapı Türk Telekom'un yani alt fitta cok oynama yoksa Türk Telekom al baskasini alt yapisindan sana daha iyi int yi ucuza nasıl vereck ha super box gibi seyler diyorsan o ayri ya da onlar 25 MB'sini 90 Türk Telekom 110'a veriyor diyorsan ayri.

Hocam benim sorumla cevabınızın ne alakası var? Saat biraz geç oldu yorgunum anlamıyor muyum acaba

Türk Telekom önermiyorum hocam.

Telekom'dan kaç TL alıyorsun?

60-70 iyi bir ping değil.

Hocam, ben Türksat fanıyım Türk Telekom değil ayrıca Türksat öneriyorum. 60 70 ping 'Türkiye' için iyi yazdım gördüğünüz gibi.
Türksat hız değerleri:

1617893224763.png

Yeni konular

Geri
Yukarı