Kablonet vs Türk Telekom

CryCasher

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar Türk Telekom fiber ve Kablonet fiberi ayni evde ayni konumda test edip denemis biri olarak cevap verebilir misiniz hangisi ping ve internet hizi deneyimi olarak daha iyi mesela yurt disinda kac ping aliyorsunuz Amerika Avrupa taraflarinda kac League of Legends TR - EUW -na sunucularinda kac ping aliyorsunuz bunu tek tikla olcen bir CMD dosyasi vardi bu forumda onu bulamadim.
Cloudflare.
LoL TR serveri.
LoL EU serveri.
Valorant TR serveri.
Steam CS:GO serveri.
Frankfurt.
Europe ping testleri yapip hangi IP'ye ping attiginizi da yazar misiniz?

Ping değil de kesilme yavaşlama loss gibi şeyler sağlayıcı kaynaklı ikisi de farklı bölgelerde farklı sorunlar çıkarabilen şeyler. Ben Kablonet tercih ederdim Antalya'dayım ve herhangi bir sorunu yok.

Böyle bir karşılaştırma yapmak sağlıklı değil birisi bir bölgede daha iyi iken diğeri başka bir bölgede daha iyi olabilir size en faydalı olacak yorum sizin bölgenizde ikamet eden birisinin bu karşılaştırmayı yapması olabilir ancak çok zor

Böyle bir karşılaştırma yapmak sağlıklı değil birisi bir bölgede daha iyi iken diğeri başka bir bölgede daha iyi olabilir size en faydalı olacak yorum sizin bölgenizde ikamet eden birisinin bu karşılaştırmayı yapması olabilir ancak çok zor.

Anladim sağ ol Kablonet pilot bolge diye soylediler.
Türk Telekom ise bilmiyorum ama iyi gibi.

Geri
Yukarı