TurkNet vs Superonline vs Kablonet

@Shinya Kogami kampanyalı fiyat deme sebebim de ben de bu şekilde düşündüm. Fiyatlar 3-5 ay öncesinden öyleydi, son zamanlarda her şey aşırı zamlandı. Şimdi ne kadar olduğunu bilemiyorum da 500'i bulmuştur tahminimce.

Evet neredeyse 500TL civarına gelmiş. Ocakta yine zamlanır 600TL bandına gelir. Allah sabır versin herkese başka bir şey diyemiyorum. İçimden geçenleri söylemeye dilim varmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben Superonline altyapısından Millenicom kullanıyorum memnunum. Açıkçası memnun olanı da çok olmayanı da alternatifler arasına ekleyebilirsiniz. Kurulumu ve modemi Superonline teknik servisi getiriyor.

Altyapım maalesef TT hocam.

TurkNet al sakin Superonline alma her IP'de farkli ping aliyorsun internetinin kapasitesinin %100'unu kullanamiyorsun baglandigin sunucu rotasyonu cok saçma adam İstanbul'a baglancagim yerde beni bir suru yer gezdirip goturuyor tekirdagdayim TurkNet veya Türk Telekom Comnet al Kablonet'te idare eder Tekirdağ'dan İstanbul'a 19 ping aliyordum sabah aksam degisiyordu ama DNS degisiyordum 18'e 17'e iniyordu sabah 22 oluyordu aksama dogru 20 oluyordu cok acayip bir şey ama VDSL'di fiber degil.

Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim hocam.

Kablonet kendi altyapısı ile Kablonet alabilirsin bence.

Kendi altyapısı var hocam. Ama komşularımız sürekli uydu ve internet bağlantısı kesintisinden bahsediyordu.

Superonline almayın tavsiye etmiyorum. 130 TL'ye 12 Mbps paketimiz var çok yavaş internet kullanıyoruz. Kablonet iyidir, TurkNet'te bazen zam olayları olabiliyor. Bir ara yaşanmıştı.

Superonline firmasını eledim.

TurkNet zamanında zam yapmayacağız deyip zam yapmıştı. Ne kadar güvenilir oldukları tartışılır, Kablonet al. Taahhütlüydü diye hatırlıyorum, zam gelse de zamdan etkilenmezsin.

Hocam bir de bağlantı için gelmiyorlar vs diye çok mesaj okudum. Oda beni tereddüte düşürmedi değil açıkçası.

Eğer altyapı iyiyse kesinlikle Superonline ama 50Mbps için bu fiyat nedir? Bu fiyata 1Gbps alıyorum ben. Fiyatı bu kadar saçma olduğu için Kablonet daha mantıklı gibi.

VDSL altyapıda her firma TT altyapısını kullanıyor. Onun dışında Kablonet sadece fiber altyapımın olduğunu söylüyor.

Tekrardan rahatsız ediyorum ama eğer Kablonet fiber alırsam KabloTV'de satın almak zorunda mıyım? Bahsettiğim kampanya Hızlı ve Net Kampanyası 12/24 Ay | Kablo 100 Mbps sınırsız 185 TL olan?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı