Kablonet vs TurkNet

Deysz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 9. ay itibarıyla TTNET taahhüdüm bitiyor bu 2 ISS'den birine geçmeyi düşünüyorum.
Oturduğum yerde VDSL olarak 100 Mbps alıyorum fiyat olarak TurkNet aylık 169 TL Kablonet'te ise ilk bize sağladıkları kampanya 24 ay taahhüt ilk 3 ay 99 TL sonraki 21 ay 169 TL. Bu ISS kullananlar veya daha önce kullanmış olan varsa cevap verirler iyi olur.

Alt yapın mükemmelse TurkNet değilse Kablonet yani kastım 500 Mbps ise TurkNet.

Kablonet olsun 100 Mbps'de daha performanslı olur. Kablonet kampanya linkini atar mısın?

Kablonet kullanıyorum. Bizim sitede kendi altyapısı var. Gayet memnunum. Ancak kendi altyapısının olmadığı yerlerde hizmet kalitesi nasıldır bilemem.

Şöyle bir öneride bulunabilirim: Eylül'e kadar sizin oturduğunuz yere gigafiber gelirse Turknet, gelmezse Kablonet.

Arkadaşlar 9. ay itibarıyla TTNET taahhüdüm bitiyor bu 2 ISS'den birine geçmeyi düşünüyorum.
Oturduğum yerde VDSL olarak 100 Mbps alıyorum fiyat olarak TurkNet aylık 169 TL Kablonet'te ise ilk bize sağladıkları kampanya 24 ay taahhüt ilk 3 ay 99 TL sonraki 21 ay 169 TL. Bu ISS kullananlar veya daha önce kullanmış olan varsa cevap verirler iyi olur.

Sabit fiyat açısından Kablonet. TurkNet tahattütsüz olduğu için fiyat yükseltebilir sonrasında.
Kablonet fiber mi yoksa VDSL mi var sizin altyapınız?

Alt yapın mükemmelse TurkNet değilse Kablonet yani kastım 500 Mbps ise TurkNet.

Kablonet olsun 100 Mbps'de daha performanslı olur. Kablonet kampanya linkini atar mısın?

Hocam alt yapım Max 100 Mbps destekliyor.

Kampanya olarak bunu veriyorlar.

Sabit fiyat açısından Kablonet. TurkNet tahattütsüz olduğu için fiyat yükseltebilir sonrasında.
Kablonet fiber mi yoksa VDSL mi var sizin altyapınız?
VDSL alt yapı var fiber yok

Hocam alt yapım Max 100 Mbps destekliyor.

Kampanya olarak bunu veriyorlar.

VDSL altyapı var fiber yok.

Pardon hocam yanlış görmüşüm ama yine de Kablonet çok daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı