Kablonet vs TurkNet

Kablonet'inde modemleri çok kötü hocam. Yeni modemlerinin bile yorumlarını okudum, iki oda öteden çekmiyor falan yazmışlar.

Elbette kaliteli değiller ama, bizim insanımız malın değerini bilmez! Modemin ara sıra dinlenmesi lazım, özellikle gece yatarken kapatmazlar! Hunharca saatlerce oyun oynarlar, Modem de bir yere kadar dayanır.
15 yıldır aynı modemi kullanıyorum ara sıra takılma olsa da reset vs idare ediyoruz! Çekim de sorun yok...

Bulunduğum yer 95 Mbps sağlıyor. Nasıl hocam memnun musunuz? Modemi falan kaliteli mi evin içinde iyi çekiyor mu?

Gayet iyi ama ben eskiden Türk Telekom kullanıyordum evde değildim modemi tanımlattılar ve şu an Türk et ama Türk Telekom modemi akşamları arada bir nadiren Discord da falan kopmalar oluyor sonuçta 1850 dairelik sitede oturuyorum 😁

Kablonet'inde modemleri çok kötü hocam. Yeni modemlerinin bile yorumlarını okudum, iki oda öteden çekmiyor falan yazmışlar.
1 ay önce Kablonet'e geçtim. Modemin çekim gücünden çok memnunum. 100 mbps/20 mbps tarife kullanıyorum.
5 metre ve 4 duvar ötedeki modem ile aldığım sonuç:
01.png

Ethernet kablosu ile aldığım sonuç (not: 2 sonuçta da evde başka bir cihazda YouTube açık aktif şekilde):
02.png

Geri
Yukarı