Kablonet'in inanılmaz hızı görenleri büyüledi

161553

Hectopat
Makaleler
1
6 yıldır Kablonet 24 Mbps abonesiyim. 2 gün önce 100 Güldüren Kampanya'ya, 100 Mbps'e geçtim. Az önce açıldı ve sonuçlar facia!

Bu hız testini az önce modemin dibinden yaptım. Aldığım hız vadettiklerinin 3'te 1'i. Yarın gündüz de hız böyle olursa sözleşmeyi iptal edeceğim. Test sonucunu aşağıya bırakıyorum:

Screenshot_20200516-013627_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
6 yıldır kablonet 24 mbps abonesiyim, 2 gün önce kablonet yüz güldüren tarifeye 100 mbps'e geçtim. Az önce açıldı ve sonuçlar facia!

Bu hız testini az önce modemin dibinden yaptım. Aldığım hız vaadettiklerinin 3'te 1'i. Yarın gündüz de hız böyle olursa sözleşmeyi iptal edeceğim. Test sonucunu aşağıya bırakıyorum:
Eki Görüntüle 563936
Altyapı kaynaklı sorun olabilir bence bir arayınız.

Önce modeme reset atmayı deneyin. Ufak bir delikten iğne gibi bir şey sokarak yapabilirsin. Eğer düzelmezse müşteri hizmetlerine ulaşın. Kesinlikle yardımcı olurlar. Bende KabloNet kullanıcısıyım ve bu zamana kadar hiçbir problemle karşılaşmadım. Bir problem olduğu çok belli.

Kablonet Türkiye'deki internetin en baba firmalarından, müşteri destek hattını arayıp sorunu bildiriniz.

Bide anlaşmadaki hızın yüksek bölümünü almak için LAN kablosu (PC için) ile interneti kullanmalısınız.

Önce modeme reset atmayı deneyin. Ufak bir delikten iğne gibi bir şey sokarak yapabilirsin. Eğer düzelmezse müşteri hizmetlerine ulaşın. Kesinlikle yardımcı olurlar. Bende KabloNet kullanıcısıyım ve bu zamana kadar hiçbir problemle karşılaşmadım. Bir problem olduğu çok belli.
Modemi 1-2 gün önce resetledim sonra yeniden kurulumunu yaptım hocam. Az önce hız testi yapmadan önce de kapatıp açtım ve testi birkaç kez tekrarladım. Yukardaki 38 Mbps sonuç aldığım en yüksek hız. Diğerlerinde 33-34 civarı çıktı. Bugüne kadar ben de memnundum ama bu resmen hayalkırıklığı oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı