Kablonet'in verdiği modem nasıldır?

Hocam modem konusunda en kötü kablonet,2 senedir kullanıyorum kullananları da görüyorum rezalet açıkçası,o kadar kötü bir modem ki hatları bile etkiliyor,başkasını da alamıyorsunuz.İmkan varsa başka sağlayıcı.
Benimkinin de antenlerin yeri çıktı. Kabloları da yıpranmaya başladı. Yeniledim. Çok ısınma problemi oluyor. Genelde modemleri bulunduğunuz odadan çıkınca o çok güçlü sinyal etkisini kaybediyor. TTnet ve Türk Telekom modemleri daha iyi. Daha şık tasarımları var.

Benimkinin de antenlerin yeri çıktı. Kabloları da yıpranmaya başladı. Yeniledim. Çok ısınma problemi oluyor. Genelde modemleri bulunduğunuz odadan çıkınca o çok güçlü sinyal etkisini kaybediyor. TTnet ve Türk Telekom modemleri daha iyi. Daha şık tasarımları var.
Hocam ben yayın yapıyorum,1 hafta modemi açık bırakınca upload dalgalanıyor,reset atıyorum arkadan düzeliyor,o kadar saçma ki...

Kesinlikle öyle dediklerinize katılıyorum.

Hocam emin olun TTNET'in modemlerı daha iyi, sadece kablo kullanacaksanız sorun yok da Wi-Fi'da aynı odada bile kesiliyor, ayrıca Kablonet'te hız sınırlaması var sınırsız paketler dışında biliyorsunuz değil mi?

Biliyorum ama en uygunu bu olduğu için bunu seçiyorum. Akşam 7 ile 12 arası hız 25mgbps düşüyor.

Hocam ben yayın yapıyorum,1 hafta modemi açık bırakınca upload dalgalanıyor,reset atıyorum arkadan düzeliyor,o kadar saçma ki...

Kesinlikle öyle dediklerinize katılıyorum.
Eğer oyun sever biriyseniz ve 4.000TL gibi router alacak bir bütçeniz var ise Asus RT-AX82U almanızı tavsiye ederim.

Eğer oyun sever biriyseniz ve 4.000TL gibi router alacak bir bütçeniz var ise Asus RT-AX82U almanızı tavsiye ederim.
Açıkçası kablonette 5 upload üstü yok normal paketlerde,başka sağlayıcılar çoktan geçti bile,benim taahhütüm bitiyor,muhtemelen değiştireceğim.

Ya Netmaster Infinity 401 ya Huawei EG8247W (g-pon teknolojisi ile hizmet verilen adreslerde kullanılabilir.) Ya ubee evw32C ya da Netmaster CBW-383zn verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı