Kablosuz adaptör önerisi

2. attığını kullanıyorum, memnunum. Ben 2,4 GHz ile kullanıyorum. Modemim 5 GHz desteklemediği için böyle bir arayış içine düşmedim.

4 dBi anteni var. Modemle arasında 6 metre ve arada 1 duvar var full çekiyor.

Hocam, bunlarda 5 GHz özelliği yok. Aralarında en iyisi Tp-Link.

1- Dark RangeMax(70₺)
2- Tp-Link TL-WN722(90₺)
3- Tenda W311M(40₺)
Arkadaşlar bu üçü arasında kararsız kaldım. Hangisinde 5G özelliği var bilmiyorum. Sizce hangisini almalıyım?
Bütçeniz bu sınırlarda ise en iyisi bunların arasından tplink olandır ama hiçbirinde 5 ghz desteği yok haberiniz olsun. Bütçeyi aşarım derseniz en olumlu yorumlar alan ve Dual Band destekli (hem 2.4 ghz hem 5 ghz destekleyen) TP-Link'in bu ürünü mevcut.

https://www.hepsiburada.com/tp-link...ablosuz-adapter-p-BD801593?magaza=Hepsiburada

Masaüstü bilgisayar için alıyorsanız ben pci-Express adaptör tavsiye ederim. Bütçenize en yakın ve en performanslı pci-Express kart olarak ise TP-Link'in bu ürününü önerebilirim:

TP-Link TL-WN881ND Wireless N PCI Express Adaptörü

Bütçeniz bu sınırlarda ise en iyisi bunların arasından tplink olandır ama hiçbirinde 5 ghz desteği yok haberiniz olsun. Bütçeyi aşarım derseniz en olumlu yorumlar alan ve Dual Band destekli (hem 2.4 ghz hem 5 ghz destekleyen) TP-Link'in bu ürünü mevcut.

https://www.hepsiburada.com/tp-link...ablosuz-adapter-p-BD801593?magaza=Hepsiburada

Masaüstü bilgisayar için alıyorsanız ben pci-Express adaptör tavsiye ederim. Bütçenize en yakın ve en performanslı pci-Express kart olarak ise TP-Link'in bu ürününü önerebilirim:

TP-Link TL-WN881ND Wireless N PCI Express Adaptörü
40₺ olanı alsam sorun olur mu?

40₺ olanı alsam sorun olur mu?

Neler beklediğine ve kullanımına bağlı değişir. Modem ile bu ürünü takacağın cihaz yakın ise işini görebilir. Yorumlarda 2 oda ötesi veya 5-6 metre sonrasında performansı düştüğü söylenmiş. Oyun için alıyorsan pahalı bir şeylere yönelsen daha iyi olur, bunlar sadece seni internete sokar, video izlersin, dosya indirirsin ama online oyunlarda sorun yaratır. Ha ama diyorsan ki bütçem bu, cihaz ile modem yakın yerde, online oyun pek oynamıyorum. Olabilir niye olmasın, işini gayet görür. Fiyatına göre fena değil.

Geri
Yukarı