Kablosuz bağlantı sürekli kopuyor

AlperUlusoy

Picopat
Daha fazla  
Sanırım sorun bilgisayarımda çünkü cep telefonumda bu soruna rastlamadım. Sorun başlıkta yazıyor. Kablosuz bağlantım durduk yere kendini kapatıp açıyor. Google Chrome'dan büyük boyutlu dosyaları indirirken internet bağlantım gidiyor ve indirme duruyor. Daha sonra bilgisayarım kendi kendine bağlandıktan sonra indirmeyi devam ettirmeye çalıştığımda ise "yasak" veya "başarısız" gibi hatalar alıyorum ve indirmeye tekrar başlamam gerekiyor. Bana Internet Download Manager gibi alternatifleri önermenizi istemiyorum. Sorun tekrar indirmek değil oyunlarda da aynı hatayı alıyorum. Mesela arkadaşlarımla Minecraft oynarken oyundan düşüyorum. Dün format attım sürücüleri Windows kendisi kurmuş. Eskiden kendim güncel bir sürücü kurmayı denemiştim yine aynı hatayı almıştım. Sizce sorun nedir?

Bu konu hakkında pek bilgim yok ancak sürücülerinizle ilgili olabilir. Laptop kullanıyorsunuz sanırım, marka ve model söyler misiniz?

Evet laptop kullanıyorum. Toshiba Satellite C55-A-1RP model laptop kullanıyorum. Ağ bağdaştırıcısının ismi Qualcomm Atheros AR956X Wireless Network Adapter. Windows 10 kullanıyorum. Sistem 26.03.2016 tarihli sürücüyü kurmuş. Bilginize.

Evet laptop kullanıyorum. Toshiba Satellite C55-A-1RP model laptop kullanıyorum. Ağ bağdaştırıcısının ismi Qualcomm Atheros AR956X Wireless Network Adapter. Windows 10 kullanıyorum. Sistem 26.03.2016 tarihli sürücüyü kurmuş. Bilginize.

Eğer yırtılmadıysa, buradaki gibi seri numarasını yazar mısınız? Toshibadaki driverlara bakabilmemiz için seri numarası istiyor.

Eğer yırtılmadıysa, buradaki gibi seri numarasını yazar mısınız? Toshibadaki driverlara bakabilmemiz için seri numarası istiyor.
Paylaşımınız için teşekkür ederim. Bilgisayar etiketi hala mevcut. Eğer dynabook sitesinde Toshiba bilgisayarım için güncel bir ağ bağdaştırıcısı sürücüsü varsa indireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı