Kablosuz fare önerisi

Bütçe
10000

Enesdeep

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI B650 Gaming Plus - Amd Ryzen 7 7800x3D - Colorful RTX 4080 BattleAxe - GSkill Trident Z Neo 6000Mhz CL30 2x16 32GB -
Asus Rog Ryujin III 360 ARGB Sıvı Soğutucu - BenQ ZOWIE XL2566K 360Hz Monitör - 2Tb 7500/6500 M.2ssd
Ligim immortal 2. Valorant için kablosuz fare önerisine açığım. Bütçe sorunu yok hem palm hem claw kullanabilirim büyük fare olmasın yeter. Şu anki farem Alienware AW720 fakat sol ve sağ basma tuşları takılı kaldı o yüzden yeni fare arayışındayım. Bu arada bu fare ebatını sevdim muadil olursa sevinirim.

DeathAdder V3 ile Ultimate V2 arasında kaldım.

Hocam bu wraithesports sitesindeki ürünler neden her yerde var ve fiyatlar neden ucuz. F/P mi Pro mu?

Son düzenleme:
Üst seviye ürünler attıklarımın hepsi.

Okuduğumda insanlar çok dandik malzemeler kullanıldığını kimisinin alışamadığını vs öne sürmüşlerdi sizin görüşünüz nedir?

Okuduğumda insanlar çok dandik malzemeler kullanıldığını kimisinin alışamadığını vs öne sürmüşlerdi sizin görüşünüz nedir?
Hocam gerçekten 10000 lira gibi bir bütçeyle giriyorsanız böyle şeylere bakmayın zaten, profesyonel oyuncuların kullandıkları farelerden alın.

Hepsi üst seviye. Magnezyumla kaplanmış fareden daha üst seviye zor bulunur zaten. Sora ile Atlantis'in stoğu yok hadi onları geçtim, geriye DA V3 Pro ve Viper V2 Pro kalıyor. Onların da malzeme kalitesi gayet iyi.

Hocam gerçekten 10000 lira gibi bir bütçeyle giriyorsanız böyle şeylere bakmayın zaten, profesyonel oyuncuların kullandıkları farelerden alın.

Bunlar dünyanın en üst seviye fareleri, nasıl böyle şeylere bakmayın diyebiliyorsunuz?

Geri
Yukarı