Kablosuz Gaming Mouse Alınır mı?

Arkadaşım tamam çok iyi kablosuz mouselar var ama fiyatları aşırı abartılı mesela Logitech'in Lightspeed ürünleri sence alınmaya değer mi ?

Alınmaz diyen teknolojiyi takip etmiyordur, net. Sanki bana kablolu ürünlerle kablosuz ürünlerin tepkime süresini gözle fark edebiliyorlar, birde bilmiş bilmiş yazıyorlar kablolu ürünler bir tık öndedir diye. Fark yok arkadaşım anlayın şunu, yeri gelince kablosuz, yeri gelince kablolu kullanılabilen oyuncu fareleri bile üretiliyor artık bu devirde. Gayette kablosuz fare tercih edebilirsiniz, sanki bana EMS One Katowice finaline katılıyorlar kablolu ürünlerin bir tık daha iyi olduğunu düşünenler.

Tabii kablodan fedakarlık edince, fiyatı da haliyle artıyor. 250 TL gibi bir bütçeyle son derece kaliteli bir kablosuz fare alabileceğinizden şüpheliyim.

Alınmaz diyen teknolojiyi takip etmiyordur, net. Sanki bana kablolu ürünlerle kablosuz ürünlerin tepkime süresini gözle fark edebiliyorlar, birde bilmiş bilmiş yazıyorlar kablolu ürünler bir tık öndedir diye. Fark yok arkadaşım anlayın şunu, yeri gelince kablosuz, yeri gelince kablolu kullanılabilen oyuncu fareleri bile üretiliyor artık bu devirde. Gayette kablosuz fare tercih edebilirsiniz, sanki bana EMS One Katowice finaline katılıyorlar kablolu ürünlerin bir tık daha iyi olduğunu düşünenler.

Tabii kablodan fedakarlık edince, fiyatı da haliyle artıyor. 250 TL gibi bir bütçeyle son derece kaliteli bir kablosuz fare alabileceğinizden şüpheliyim.
Bütçeyi arttırdığımı varsayarsak 2.el de ya da 0 olarak ne önerirsiniz.
2.el fare ye güven olur mu?

G403 kesinlikle alabilirsin ben kullaniyorum. Ürün oldukça kaliteli ve herhangi bir tıklamama problemi yaşamadım. Logitech hakkını vermiş G403'ün. Lakin bütçeyi arttırma gibi şansın varsa kesinlikle gidip kendine böyle boş olmayan bir hobi edinmelisin!!!

Kardeşim sen bul bende alayım.

Casual oynuyorsanız yani online oyunlarda herhangi bir iddianız yoksa, alınabilir. Fakat iddialı bir oyuncuysanız alınmaz. Tepkime süresi, batarya ömrü eyvallah, çok gelişti fakat ağırlığı kimse hesaba katmıyor. Pilli fareler özellikle FPS oyunları için hala çok ağır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı