Kablosuz mekanik klavye önerisi

mars0009

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Aslında net bir bütçe belirlemedim ama en uygun fiyatlı, problem yaşamayacağım isteklerimi karşılayacak bir ürün arıyorum. Red Switch olmalı ve minimum %80 boyutta olmalı. Amazon'da MAGIC-REFINER RK96 bu klavyeyi buldum, başka öneriniz var mı?

Aslında net bir bütçe belirlemedim ama en uygun fiyatlı, problem yaşamayacağım isteklerimi karşılayacak bir ürün arıyorum. Red Switch olmalı ve minimum %80 boyutta olmalı. Amazon'da MAGIC-REFINER RK96 bu klavyeyi buldum, başka öneriniz var mı?

Dediğiniz klavyeyi çok önermem kullanmadım fakat çok yavaştır alacaksanız 2000 TL civarı almanız gerekiyor ciddi oyuncu'iseniz

Dediğiniz klavyeyi çok önermem kullanmadım fakat çok yavaştır alacaksanız 2000 TL civarı almanız gerekiyor ciddi oyuncu'iseniz

E-sporcu değilim haftada 5-10 saat bilgisayar başındayım genellikle CS:GO oynuyorum.

Switch'leri belirtilmemiş ancak yüksek ihtimal Cherry MX Red Silent. Tercih edilebilir.

Gecikme rahatsız eder mi sence CS:GO için?

Bir de böyle bir cihaz var AJAZZ AK871

E-sporcu değilim haftada 5-10 saat bilgisayar başındayım genellikle CS:GO oynuyorum.

Gecikme rahatsız eder mi sence CS:GO için?

Etme şansı var hiç kontrol etmedim gecikme süresini. %80 olayı tüm işi bozuyor. DK61E veya Kemove K68 (Gateron switchliler) tercih edilebilir aslında eğer vaz geçilir ise.

DK61E'in incelemesini okudum ve kararım bu klavyeden yana olacak sanırım.
Şimdiden hayırlı olsun. Ben de almıştım geçen gün DK61E, bu hafta içi gelecek hocam. İncelemesini yaparım gelince.

Ancak K68'e bütçeniz yeterse daha iyi olur. En azından Blueetoth özelliği de var onda.

Yeni konular

Geri
Yukarı