Kablosuz mekanik klavye önerisi

yani şimdilik ucuz bir tane bakıyordum fakat 1000tl altına da vasat bir şey bile yok sanırım
Asıl düzgün mekanikler 1000TL'den sonra başlıyor. Eğer uzun vadeli ve iyi bir kablosuz mekanik almak istiyorsanız iki katına kadar yükseltmeniz gerekir. Low profile, sessiz ofis tarzı klavyeler hem ortam hem de kullanacağınız alanlar için çok daha mantıklı. Bütçede pek ilgi çekici kablosuz mekanik yok zaten. Bunu alabilirsiniz, sessiz ve güzel bir klavye:

Hocam ben siyah, kırmızı ve kahverengi switchler arasındaki farkları tam olarak bilmiyorum; aydınlatabilir misiniz
Bu konudan bir miktar bilgi edinebilirsiniz:

Switch'in kalitesini rengi değil hangi marka/model olduğu ve özellikleri belirler. Aynı diğer ürünlerin olduğu gibi switch'lerin de üreticileri ve modelleri var. Bu yüzden gözünüz kapalı direkt kablosuz yazan bir mekanik klavye almamalısınız.

Hocam ben siyah, kırmızı ve kahverengi Switch'ler arasındaki farkları tam olarak bilmiyorum; aydınlatabilir misiniz?

Yani şimdilik ucuz bir tane bakıyordum fakat 1000TL altına da vasat bir şey bile yok sanırım.

Hocam benim de çok bilgi sahibi olduğum bir konu değil tek bildiğim kahverengi ve siyah yazı için daha uygun ek olarak daha önce test ettiğim için biliyorum kahverengi bir tık daha sessiz onun için kahverengi Switch olabilir dedim.

Asıl düzgün mekanikler 1000TL'den sonra başlıyor. Eğer uzun vadeli ve iyi bir kablosuz mekanik almak istiyorsanız iki katına kadar yükseltmeniz gerekir. Low profile, sessiz ofis tarzı klavyeler hem ortam hem de kullanacağınız alanlar için çok daha mantıklı. Bütçede pek ilgi çekici kablosuz mekanik yok zaten. Bunu alabilirsiniz, sessiz ve güzel bir klavye:

Bu konudan bir miktar bilgi edinebilirsiniz:

Switch'in kalitesini rengi değil hangi marka/model olduğu ve özellikleri belirler. Aynı diğer ürünlerin olduğu gibi Switch'lerin de üreticileri ve modelleri var. Bu yüzden gözünüz kapalı direkt kablosuz yazan bir mekanik klavye almamalısınız.

Mantıklı teşekkür ederim.

Geri
Yukarı