Kablosuz oyuncu faresi önerisi

kılıçhan

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben kablosuz mouse almak istiyorum çoğu mouse elime oturuyor bütçem maksimum 500.
Ve mouse bataryalı olursa güzel olur ben Rampage SMX R12 hawker almak istiyordum ama kalitesiz olduğunu duydum. Siz ne önerirsiniz? Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ben kablosuz mouse almak istiyorum çoğu mouse elime oturuyor bütçem maksimum 500.
Ve mouse bataryalı olursa güzel olur ben Rampage SMX R12 hawker almak istiyordum ama kalitesiz olduğunu duydum. Siz ne önerirsiniz? Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim.
Bütçe artarsa daha mantıklı tercihler var.
Rival 3 Wireless
G305 Wireless
FURY Z Wireless

Bütçede en mantıklı seçim bu:
Konu sahibinin belirttiği fare 280 lira, attığın fare 500 lira. Neredeyse 2 kat fiyat farkı var. :) Önermiş olmak için öneri yapma.

Bütçede en mantıklı seçim bu:

Cidden mausun tasarımı falan bayağı iyiymiş bunu düşünceğim teşekkür ederim yardımın için tek sorun bataryalı olsaydı iyiydi ama bütçe malum bu bütçeye bataryalı zor bulunur.

Cidden mausun tasarımı falan bayağı iyiymiş bunu düşünceğim teşekkür ederim yardımın için tek sorun bataryalı olsaydı iyiydi ama bütçe malum bu bütçeye bataryalı zor bulunur.
Bu bütçede bataryalı fare biraz zor üstteki yorumda da belirtildiği gibi bütçeyi arttırmak gerek fakat, bu bütçe bandında gerçekten çok güzel bir fare rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı