Kablosuz oyuncu klavye ve mouse önerisi

jeikeistar

Decapat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Bütçe ikisi toplam maksimum 3.5k olacak şekilde oyun oynamaya uygun kablosuz mouse ve klavye önerilerinizi bekliyorum. Şu an kullandıklarım kablolu ve bu da görüntü kirliliği yaratıyor, amacım biraz bunu önlemek. Klavye mekanik olsun istiyorum, tuşları değiştirebileceğim modellerden. Blue switch tercihim 👾 Mouse için spesifik olarak bir tercihim yok, estetik ve gecikme süresi minimum düzeyde olsun yeterli.
Yalnızca marka da önerebilirsiniz, modelleri incelerim.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam Logitech G305 lightspeed kullanıyorum tavsiye ederim Logitech kalitesi ve sadeliği daha ne olsun.

Özellikleri bayağı iyi FPS oyunları hikayeli oyunlar ve günlük işler için kullanıyorum.

Hocam Logitech G305 lightspeed kullanıyorum tavsiye ederim Logitech kalitesi ve sadeliği daha ne olsun.

Özellikleri bayağı iyi FPS oyunları hikayeli oyunlar ve günlük işler için kullanıyorum.
Not aldım hocam, Logitech bayağı tercih edilen bir marka zaten 👍🏻

Klavye için neler önerirsiniz arkadaşlar, Darmoshark'ı çok duydum ama bir tık pahalı (ve renklerini beğenmedim). Bu minvalde neler olabilir?

Ben uzun bir süre Redragon kullanmıştım daha 1 ay önce yeni modelini aldım inanılmaz memnunum malzeme kalitesi, hissiyatı boyutu özellikleri renkleri gerçekten çok iyi. Ama ben kablolu modelini kullanıyorum kablosuz modelleri var ama kullanmadığımdan bilmiyorum. Ama klavye kullanımında kablolu kablosuz çok fark yaratmıyor hatta kablolu daha sağlıklı oluyor bence ama bir kere Wireless Fare'de alışınca kablolu Fare'de kullanılmıyor.

Kablo kirliliğini bir şekil engellersin bence kaliteli Wireless klavyeler çok pahalı.

Ben uzun bir süre Redragon kullanmıştım daha 1 ay önce yeni modelini aldım inanılmaz memnunum malzeme kalitesi, hissiyatı boyutu özellikleri renkleri gerçekten çok iyi. Ama ben kablolu modelini kullanıyorum kablosuz modelleri var ama kullanmadığımdan bilmiyorum. Ama klavye kullanımında kablolu kablosuz çok fark yaratmıyor hatta kablolu daha sağlıklı oluyor bence ama bir kere Wireless Fare'de alışınca kablolu Fare'de kullanılmıyor.

Kablo kirliliğini bir şekil engellersin bence kaliteli Wireless klavyeler çok pahalı.
Kablolu modeller bence de daha sağlıklı ama artık kablo karmaşasından sıkıldım, her cihazdan kablo çıkıyor 😅 O yüzden mouse ve klavyede bunu istemiyorum artık, belli bir ücrete kadar göz yumacağım.

Geri
Yukarı