Kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Asmero

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, güncel fiyatlarda 2-3 bin TL arası kablosuz oyuncu kulaklığı önerilerinize ihtiyacım var. Genel olarak CS2 ve DotA2 tarzı oyunlar oynuyorum. Bunun haricinde fare almayı da düşünüyorum ona da 750-1000 TL arası bir bütçe ayırdım aklımdan SteelSeries Rival 3 almak geçiyor bu konuda da önerilerinize açığım. Şimdiden cevaplanırız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival 3 sorunlu bir model. PulseFire Haste veya SteelSeries Prime alabilirsin. Kulaklık olarak da Void Elite bakabilirsin.

Bütçeyi biraz aşabilirsen ben bunu tavsiye ederim:

Açıkçası ben malzeme kalitesi, sesi vs çok memnunum. Mikrofonu harika. Dip ses asla yok. İdare eder bir yazılımı da var. Eğer oyunlar ve filmler 7.1 veya 9.1 destekliyorsa müthiş bir deneyim sunuyor. Fotoğrafta sağ kısımdaki yuvarlak metal manyetik şarj kabloma ait. Tak çıkar yapmamak için.

20.jpg

Rival 3 sorunlu bir model. PulseFire Haste veya SteelSeries Prime alabilirsin. Kulaklık olarak da Void Elite bakabilirsin.
Kulaklığı inceledim sinerjide gayet makul fiyatı ama diğer sitelerde fiyatlar baya fazla. Sinerjiden alsam sıkıntı olmaz sanırım baya bir fark var çünkü diğer siteler ile arasında.

Bütçeyi biraz aşabilirsen ben bunu tavsiye ederim:

Açıkçası ben malzeme kalitesi, sesi vs çok memnunum. Mikrofonu harika. Dip ses asla yok. İdare eder bir yazılımı da var. Eğer oyunlar ve filmler 7.1 veya 9.1 destekliyorsa müthiş bir deneyim sunuyor. Fotoğrafta sağ kısımdaki yuvarlak metal manyetik şarj kabloma ait. Tak çıkar yapmamak için.

Eki Görüntüle 2059865
Hocam biraz inceleme videosu izleyeceğim.

Kulaklığı inceledim Sinerji'de gayet makul fiyatı ama diğer sitelerde fiyatlar bayağı fazla. Sinerji'den alsam sıkıntı olmaz sanırım bayağı bir fark var çünkü diğer siteler ile arasında.

Hocam biraz inceleme videosu izleyeceğim.

İtopya'da da aynı fiyatta, sıkıntılı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı