Kabus yayında!

Hahaha güldürüyorsun beni.

Neden desteklemek yerine köstek oluyorsun ki. Türklerin yaptığı her oyun kötüdür diye bir şey yoktur. 2 kişi yaptığımız oyundan profesyonel bir şey bekleyemezsin. Elimizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştık. Bu PC'lerle bu kadar oluyor. Üstelik Türk oyun sektörü yeni yeni gelişiyor. Bu ekonomide gidip yeni PC alamıyorum maalesef. Bizde isteriz daha iyi şeyler çıkarmak. Arkamızda ne bir yatırımcı var ne bir yayınlayıcı vs. zaten senin gibiler yüzünden bu oyun sektörü gelişmiyor. Böyle salak salak yorum yapacağına bize yapıci eleştiri yap anlatabiliyor muyum?
Yap ki kendimizi geliştirebilelim. Yok türkler oyun yapamaz yok şöyle yok böyle. Sana şurada gidip C# ögren desem daha ilk saatte emekliliğini istersin. Sonrada ağlarsın niye bu oyun sektörü böyle.

Hocam resimlerden granny e benzemiyor mu? Çakması sanki.
Yaniiii çok benzetmemeye çalıştık. Bilmiyorum belki sen öyle düşünuyorsundur. Evden kaçmaya çalıştıgimız bir oyun
Hocam Unity'de ücretsiz o kadar shader var neden bu kadar kalitesiz shader ve asset kullanıyorsunuz?

Uygulama resmi biraz komik durmuş. Güncelleme getirin bence.

Eki Görüntüle 1027259
Teşekkürler güncelleme de düzelteceğiz.
Yazıktır sadece sinematiğe reklam koymuşsunuz zannettim oyunda bile altta duruyor. Tuşları kapatıyor. Hiç mi denemediniz reklam acaba oynamayı engelliyor mu diye? Ben size reklam koymayın demiyorum elbet koyacaksınız da yazıktır bu ne? Neyse daha konuşurdum da...

Çok teşekkürler bunu da güncellemde duzeltecegiz.

Neden desteklemek yerine köstek oluyorsun ki. Türklerin yaptığı her oyun kötüdür diye bir şey yoktur. 2 kişi yaptığımız oyundan profesyonel bir şey bekleyemezsin. Elimizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştık. Bu PC'lerle bu kadar oluyor. Üstelik Türk oyun sektörü yeni yeni gelişiyor. Bu ekonomide gidip yeni PC alamıyorum maalesef. Bizde isteriz daha iyi şeyler çıkarmak. Arkamızda ne bir yatırımcı var ne bir yayınlayıcı vs. zaten senin gibiler yüzünden bu oyun sektörü gelişmiyor. Böyle salak salak yorum yapacağına bize yapıci eleştiri yap anlatabiliyor muyum?
Yap ki kendimizi geliştirebilelim. Yok türkler oyun yapamaz yok şöyle yok böyle. Sana şurada gidip C# ögren desem daha ilk saatte emekliliğini istersin. Sonrada ağlarsın niye bu oyun sektörü böyle.

Desteklemem bana göre bir hakaret olur. Ayrıca Türklerin yaptığı her oyun kötüdür düşüncesi bana aittir ve bana göre öyledir. Yeni bir PC almaya gelirsek ise burada PC ile alakalı bir durum yok. İstenilse bundan kat ve kat daha güzel yapabilirdin. Fakat ben bunu boşuna dememişim Türk oyunları çöptür diye. Ayrıca salakça yorum yapıyormuşum ve eleştiri yapmıyormuşum öyle mi? İnsanların eleştiri yapması için illaki bir tarafda artılarını bir yerdede eksilerini belirtmesi gerekmez. Bir insanın konuşmaları onun düşüncelerinin ön izlemeleridir hatta binevize düşünceleridir. Ayrıca C# konusunda şunu söylerim ki C# bilmiyorum diye bana burada laf atmışsın ve oyun sektörü senin yüzünden böyle falan demişsin. Oyun sektöründe kötü olan şeyler eleştiri yapamayanlar veya oyuna kötü diyenler değil yapanlardır. Oynayanlar ne kadar kötü eleştiri yaparlarsa yapsınlar ne kadar söz söylerlerse söylesinler burada oyun yapımcılarının suçu vardır. Ayrıca son bir şey daha söyleyeceğim bir arkadaş reklamın görselini atmış oyunu kaplıyor diye. Türk oyun sektörü çöptür dememin bir örneği de arkadaşın attığı görsel. Selametle

Desteklemem bana göre bir hakaret olur. Ayrıca türklerin yaptığı her oyun kötüdür düşüncesi bana aittir ve bana göre öyledir. Yeni bir PC almaya gelirsek ise burada PC ile alakalı bir durum yok. İstenilse bundan kat ve kat daha güzel yapabilirdin. Fakat ben bunu boşuna dememişim Türk oyunları çöptür diye. Ayrıca salakça yorum yapıyormuşum ve eleştiri yapmıyormuşum öyle mi? İnsanların eleştiri yapması için illaki bir tarafda artılarını bir yerdede eksilerini belirtmesi gerekmez. Bir insanın konuşmaları onun düşüncelerinin ön izlemeleridir hatta binevize düşünceleridir. Ayrıca C# konusunda şunu söylerim ki C# bilmiyorum diye bana burada laf atmışsın ve oyun sektörü senin yüzünden böyle falan demişsin. Oyun sektöründe kötü olan şeyler eleştiri yapamayanlar veya oyuna kötü diyenler değil yapanlardır. Oynayanlar ne kadar kötü eleştiri yaparlarsa yapsınlar ne kadar söz söylerlerse söylesinler burada oyun yapımcılarının suçu vardır. Ayrıca son bir şey daha söyleyeceğim bir arkadaş reklamın görselini atmış oyunu kaplıyor diye. Türk oyun sektörü çöptür dememin bir örneği de arkadaşın attığı görsel. Selametle.

Tamam benim anlamadığım şey niye insan gibi eleştirmiyorsun oyunu. Bizde farkındayız eksiklerimizin fazla olduğundan. Bunlar zamanla oturacak şeyler. Oyun çıkalı 1 gün oldu. Yakın zamanda güncelleme ile düzelteceğiz zaten. Üstüne üstlük ilk projemiz. Bizden ilk oyunumuzdan profesyonel şeyler bekleyemezsin. Zamanla geliştiriyoruz kendimizi. Sıfıra yakın hatada bir oyun görmek istiyorsan eğer 1 2 hafta beklemelisin. "oyun sektöründe kötü olan şeyler eleştiri yapamayanlar veya oyuna kötü diyenler değil yapanlardır." bunada çok güldüm bu arada. Bu eleştiri muhabbeti tamamen özneldir. Bir oyun sana çok kötü gelir başkasına çok iyidir bunu bilemezsin. Eleştiri ile eksiklerimizi görüp tamamlamaya çalısıyoruz. Sen zaten oyun yapımcılarına sallarsan en baştan, direk kaybedersin zaten. Oyun sektörü niye gelişmiyor diyorsun. Ben sana demeye çalısıyorum ki, ne yapmalıyız neler eksik neler kötü. Bize bunları söyleyeceksin ki oyunu daha iyi hâle getirelim. O tavan yapmış egonuda bir kenara bırak. Bu sektörde herkes elinden geldigi kadar bir şeyler yapmaya çalışıyor. Sen burada 1 cümle ile herkesin emeğini çop edemezsin. Mümkünse konudan uzak dur. Rica ediyorum.

Geri
Yukarı