Kabus yayında!

Milliyetçiliğin o kadar parlıyor ki keşke gözlüğüm olsaydı kör oldum.

Kolaysa sen yap. Adam burada emek vermiş ama senin gibiler adamın emekleriyle dalga geçiyor.

1621247905286.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak yazdığınız yorumlara bakınca gerçekten üzüldüm.

Bu benim 3. oyunum ve diğer oyunlara bakarsanız ne kadar ilerleme kaydettiğimi anlayabilirsiniz.

İkinci olarak daha 16 yaşındayım ve hiçbir şekilde oyun yapımı konusunda bir ders almadım.

Artı bunun yanında ekibimizdeki herkes 16 yaşında.

Üçüncüsü kendimi her oyunda geliştirmeye çalışıyorum. Ve bir sonraki oyunumuzda bundan daha iyi olacak.

Dördüncüsü bu oyunu kötü bir pc de yaptığım için Kalite ayarını pek yüksek tutmadım. Güncelleme ile texture kalitelerini 720p yapacağız.

Beşincisi bu oyunu ve diğer tüm oyunlarımızı dersle birlikte yürüttüğümüz için bazı özelliklerden feda etmek zorunda kaldık.
Yazıktır sadece sinematiğe reklam koymuşsunuz zannettim oyunda bile altta duruyor. Tuşları kapatıyor. Hiç mi denemediniz reklam acaba oynamayı engelliyor mu diye? Ben size reklam koymayın demiyorum elbet koyucaksınız da yazıktır bu ne? Neyse daha konuşurdum da...

Bilgisayar ve telefon ekranı farklı olduğu için farklı görüntü veriyor. Lütfen mesaj yazmadan biraz düşünün sonra yazın. Güncelleme ile o sorunu da çözeceğiz.

Bilgisayar ve telefon ekranı farklı olduğu için farklı görüntü veriyor. Lütfen mesaj yazmadan biraz düşünün sonra yazın. Güncelleme ile o sorunu da çözeceğiz.
Lütfen sende oyunu mobile çıkartıyorsan mobil de deneyip öyle çıkart. Hem mobile oyun çıkartayım, hem mobil de denemeyeyim sonra düşünmeyen karşıdaki olsun.

Lütfen sende oyunu mobile çıkartıyorsan mobil de deneyip öyle çıkart. Hem mobile oyun çıkartayım, hem mobil de denemeyeyim sonra düşünmeyen karşıdaki olsun.
Telefonum uygun değildi. Testerların çoğunda bu problem olmadığı için bende herkes de aynı zannettim. İlk Update ile çözeceğim.

İndiriyorum simdi görüşlerimi belirteceğim.
Oyunda bazı küçük buglar bulunuyor ve bana biraz optimizasyon sorunu var gibi geldi düzeltilirse daha iyi olabilir ve anahtarlar çok kolay bulunuyor biraz daha gizli yerlerde tutulabilir oyun genel olarak güzel ama bazı ufak tefek ayrıntılar ile daha iyi olabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı