Kaç Adet Orijinal Oyuna Sahipsiniz?

Kaç Adet Orijinal Oyuna Sahipsiniz?

• 0 ile 5 Arası

Oy: 25 30,9%
  • 5 ile 10 Arası

Oy: 7 8,6%
  • 10 ile 20 Arası

Oy: 12 14,8%
  • 20'den Daha Fazla

Oy: 37 45,7%

• Oy verenlerin toplamı
    81

Dark Knighht

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Böyle bir anket düzenlemek istedim, sizin bilgisayarınızda kaç adet orjinal oyun var? İsteyenler hangi oyunların olduğunu görüntü kirliliği oluşturmadan yazabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kırk ile elli arasında olması lazım. Otuz dokuz Steam, altı Origin ve iki uPlay diye aklımda kalan. Ha dört de Blizzard var. Bunlardan yirmi beş civarı kurulu.

PC'de kaç adet yüklü demek yerine kaç adet oyuna sahipsiniz demek daha mantıklı. :) 11 adet orijinal oyun yüklü fakat bence önemli olan ne kaç adet oyunun yüklü olması ne de kaç adet orijinal oyuna sahip olması. Önemli olan korsan oyunun yüklü olmaması. :)

PC'de kaç adet yüklü demek yerine kaç adet oyuna sahipsiniz demek daha mantıklı. :) 11 adet orijinal oyun yüklü fakat bence önemli olan ne kaç adet oyunun yüklü olması ne de kaç adet orijinal oyuna sahip olması. Önemli olan korsan oyunun yüklü olmaması. :)
O zaman başlığı dediğiniz şekilde değiştirseniz sevinirim, ben müdahale edemiyorum başlığa. Ben de konu içerisinde ki gerekli düzeltmeyi yapayım.

Edit: Konu içeriğine de müdahale edemiyormuşum :)

Bu arada bu kadar çok oyun beni harbiden şaşırttı :D Benim gibi mini gamer'lar pek yok herhalde.

Açık konuşayım, ben son iki aydır orijinal oyun alabiliyorum çünkü daha önceden kredi kartım yoktu. Korsan oynayıp da hakkını vermek istediğim, değerli gördüğüm ve yardım etmek istediğim oyunları teker teker alıyorum artık. Humble Bundle ve Steam indirimleri bu açıdan çok iyi oluyor. Ama hala da hakkını vermem gereken yüzlerce oyun var. :)

Evet kart olunca insanın gerçekten birşeyler satın alma dürtüsü itiyor :D Benim kartım olsa bunun iki katı kaliteli oyunum olurdu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı