Kaç ayda Almanca öğrenebilirim?

Hocam öncelikli hedefim arkadaşlarıma hava atmak. Diğer bir hedefim de yazın Antalya tatilinde Alman kız bulup evlenmek. Gayet açık konuşuyorum bu konuda. Ağustos-Eylül aylarına kadar öğrenebilirsem mükemmel olur. Mesajınız için teşekkür ederim.
1 - Diksiyonunu geliştir.
2 - Eğer öğrenmek istiyorsan bende senin gibi 0'dan başlıyorum istersen bir program yaparız online bir şekilde buluşup beraber çalışırız pratik yapa biliriz.

Pratik yapmak istersen yazarsın burdan.

Ama dürüst düşüncem kimse tatile gelip birine aşık olup evlenmiyor, Ama şöyle bir şeyde var sanırım Avrupa ve Amerikadaki kızlar ilgiye aç oldukları için evlene bilirsin fakat bir kaç ay içinde evliliği inandıra bilir misin bilmiyorum çünkü kısa süre içinde ülkesine dönecektir. * Not eğer kişinin kız kardeşi varsa bana ayarlaya bilirsiniz :D

Hocam öncelikli hedefim arkadaşlarıma hava atmak. Diğer bir hedefim de yazın Antalya tatilinde alman kız bulup evlenmek. Gayet açık konuşuyorum bu konuda. Ağustos-Eylül aylarına kadar öğrenebilirsem mükemmel olur. Mesajınız için teşekkür ederim.

9 10 ay aralıksız çalışıp pratikle çok güzel oturtursunuz.

İngilizce çalışan yok mu?
Ben çalışıyorum. B1 i hallettim sayılır.

1 - Diksiyonunu geliştir.
2 - Eğer öğrenmek istiyorsan bende senin gibi 0'dan başlıyorum istersen bir program yaparız online bir şekilde buluşup beraber çalışırız pratik yapa biliriz.

Pratik yapmak istersen yazarsın burdan.

Ama dürüst düşüncem kimse tatile gelip birine aşık olup evlenmiyor, Ama şöyle bir şeyde var sanırım Avrupa ve Amerikadaki kızlar ilgiye aç oldukları için evlene bilirsin fakat bir kaç ay içinde evliliği inandıra bilir misin bilmiyorum çünkü kısa süre içinde ülkesine dönecektir. * Not eğer kişinin kız kardeşi varsa bana ayarlaya bilirsiniz :D
Elimde olsa sülalesi konusunda forumdakilere yardımcı olabilirim. Gerekli şartlar saglandigi takdirde elimden gelenin fazlasını yapmaya hazırım.

Geri
Yukarı