Kaç ayda/haftada saç tıraşı olursunuz?

Kaç ayda/haftada saç tıraşı olursunuz?

• Her haftada olurum.

Oy: 4 2,6%
  • 2 haftada bir olurum.

Oy: 2 1,3%
  • 3 haftada bir olurum.

Oy: 5 3,2%
  • Ayda 1 kez olurum.

Oy: 29 18,7%
  • 2/3 ayda bir olurum.

Oy: 55 35,5%
  • 4/5 ayda bir olurum.

Oy: 23 14,8%
  • Tıraş olmayı sevmiyorum.

Oy: 8 5,2%
  • Orman adamıyım.

Oy: 29 18,7%

• Oy verenlerin toplamı
    155
  • Anket kapandı .
Saçlarım omuz seviyesinin biraz üstünde ve dalgalımsı kıvırcıkımsı bir şey işte. Saçımı kesmeyi pek sevmiyorum. Saçım çok yavaş uzadığı için senede bir kez. Karantina olmasaydı saçlarımı siyaha boyatacaktım.

Kafama esince, rahatsız edince zaman zaman uçlarından ya da bölgesel olarak, zaman zaman ise tam anlamıyla tıraş oluyorum. Tahminimce 2-2,5 ay arasıdır.
Koronadan önce kestirmeye yakın bir uzunluktaydı. Kendim kesmeme rağmen okul sınavları falan derken rahatsız ettiği uzunluğu bayağı bir aşmıştım. Şu an da kesme vakti geldi. Tahminimi buna göre yapıyorum.
6-7 yıldır kendim kesiyorum. Hem makine hem makas ile. Daha fazla zaman alsa da Türkçeden anlamayan berberlerle uğraşmaktan çok daha iyi.

Şu an orman adamı modundayım. Tıraş olmayı pek sevdiğim söylenemez. 2-3 ay kısmını kararlaştırdım. Şimdi hangisini seçmem gerekiyor?

Kafama esince, rahatsız edince zaman zaman uçlarından ya da bölgesel olarak, zaman zaman ise tam anlamıyla tıraş oluyorum. Tahminimce 2-2, 5 ay arasıdır.
Koronadan önce kestirmeye yakın bir uzunluktaydı. Kendim kesmeme rağmen okul sınavları falan derken rahatsız ettiği uzunluğu bayağı bir aşmıştım. Şu an da kesme vakti geldi. Tahminimi buna göre yapıyorum.
6-7 yıldır kendim kesiyorum. Hem makine hem makas ile. Daha fazla zaman alsa da türkçeden anlamayan berberlerle uğraşmaktan çok daha iyi.

Şu an orman adamı modundayım. Tıraş olmayı pek sevdiğim söylenemez. 2-3 ay kısmını kararlaştırdım. Şimdi hangisini seçmem gerekiyor?

Hocam bende orman gibiydim 1 hafta önce kendim makasla kestim ferahlığa ulaştım berbere gitmektense evde istediğin gibi kesiyorsun rahatça, hem maskeyi bile çıkarttırıyorlar nerede kalıyor sosyal mesafe?
Onlarla uğraşmaktansa kendim keserim daha iyidir.

Geri
Yukarı