Kaç ayda/haftada saç tıraşı olursunuz?

Kaç ayda/haftada saç tıraşı olursunuz?

• Her haftada olurum.

Oy: 4 2,6%
  • 2 haftada bir olurum.

Oy: 2 1,3%
  • 3 haftada bir olurum.

Oy: 5 3,2%
  • Ayda 1 kez olurum.

Oy: 29 18,7%
  • 2/3 ayda bir olurum.

Oy: 55 35,5%
  • 4/5 ayda bir olurum.

Oy: 23 14,8%
  • Tıraş olmayı sevmiyorum.

Oy: 8 5,2%
  • Orman adamıyım.

Oy: 29 18,7%

• Oy verenlerin toplamı
    155
  • Anket kapandı .
Biri ifşa konusu açsa da kurtulsak 😃 Mesajımı görmeden önce nasıl hayal etmiştiniz ki :)
Uzun, düz, koyu kahverengi (arada daha açık tonlar) saç, açık ten, kahverengi göz. Daha detaya inmeli miyim ki? 🤔 Kısaca fazla feminen bir görüntü. Bu arada ifşa konusunu merakla beklemekteyim ama ben atmayı düşünmüyorum şu anlık. Çünkü burayı kullanan bir yakınımın benim hakkımda fazla bilgiye sahip olmasını istemiyorum. Normalde kendimi çok anlatırdım insanlara ama vazgeçtim. Şimdi burada her görüşümü rahatça ifade ettiğim için anonimliğimi korumayı planlıyorum. Ama fikrim değişebilir. 🙂

Uzun, düz, koyu kahverengi (arada daha açık tonlar) saç, açık ten, kahverengi göz. Daha detaya inmeli miyim ki? 🤔 Kısaca fazla feminen bir görüntü. Bu arada ifşa konusunu merakla beklemekteyim ama ben atmayı düşünmüyorum şu anlık. Çünkü burayı kullanan bir yakınımın benim hakkımda fazla bilgiye sahip olmasını istemiyorum. Normalde kendimi çok anlatırdım insanlara ama vazgeçtim. şimdi burada her görüşümü rahatça ifade ettiğim için anonimliğimi korumayı planlıyorum. Ama fikrim değişebilir. 🙂
Görünüşüm feminenlikten uzak, saçlar hariç :) Diğer detaylar doğru.

Atmayı düşünmemekte haklısınız, böylesi daha iyi. Ben de zamanında olması gerekenden fazla bilgi paylaştığım için pişman değilim diyemem.

İdealim iki haftada bir olmak. Üşendiğimden dolayı üç haftada bir ya da ayda bir olabiliyor bazen.

Uzun saçı pek beğenmiyorum. Ense ve yanların kısa olması tercihim.

Sakala gelecek olursak kısaltmasını ve düzeltmesini berbere değil, kendim yapıyorum. Psikolojime bağlı. Bazen avuçlanacak kadar uzatırım, bazen kısaltırım, bazen sinekkaydı takılırım...

2-3 yılda bir saçları 3 e vururum. Tasarruflu oluyor ve uzun saçın havası bir başka. Sıkmaya başlayınca da 3 e vurup kısa saçın rahatlığını yaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı