2 ayda saç kaç cm uzar?

slazenqer1

Decapat
Daha fazla  
Hepinize merhabalar yeni kayıt oldum siteye ve bir sorum var ben saçım döküldügü için 20 Ağustos'ta kestirmiştim ve 3 aya yakın oldu neredeyse. 3.ay olmadı ama her neyse ve yavaş uzuyor gibi geliyor bana ve strese girdim, moralim bozuk. Bilen biri yardımcı olabilir mi?

Hepinize merhabalar yeni kayıt oldum siteye ve bir sorum var ben saçım döküldügü için 20 Ağustos'ta kestirmiştim ve 3 aya yakın oldu neredeyse. 3.ay olmadı ama her neyse ve yavaş uzuyor gibi geliyor bana ve strese girdim, moralim bozuk. Bilen biri yardımcı olabilir mi?
Eğer paran varsa Urban'ın mor şampuanını al. Ben ondan aldım, pederin kesmeden eve gelme dediği saçları sıfıra vurduktan sonra 2 ay kullandım. 2 ay sonra şu an saçlarımı ucundan tutunca dudaklarıma geliyor.
Ayda yarım inç uzadığını okudum.
Kabaca 1.20cm/ay
1.20*3 = 3.60cm.
Yani 3 ayda ortalama bir insanda yaklaşık 4 santimetre uzuyor.
Ben anormalmişim usta, 2 ayda 8 santim uzadı :D.

1-2 cm.

Geri
Yukarı