Kaç biradan sonra ceza yerim?

Hahahaha gülesim yoktu canım kardeşim UC kurusmu Türkiye'de bir araba için ayıp yerini satanlar olur Türkiye'de ne kadar zor bir hayat var biliyorsun degilmi 4 tane devlete 1 tane kendine alıyorsun.

1 2 3 paket bastırır zaten hocam.

Kaza yapacak bir durum yok. Kız arkadaşımı, arkadaşlarımı, başka insanları veya kendimi tehlikeye atacak bir duruma sokmam. Hayat daha çok uzun.

Emin o kaza yapanlarin hepsi bunu soyluyor. Kendimdeydim, sarhos degildim, nasıl oldu anlamadim diye. Umarim arac icindekiler disinda kimseye bir zarar gelmez. Size ne olursa olsun umurumda olmaz. 👎👎

Emin o kaza yapanlarin hepsi bunu soyluyor. Kendimdeydim, sarhos degildim, nasıl oldu anlamadim diye. Umarim arac icindekiler disinda kimseye bir zarar gelmez. Size ne olursa olsun umurumda olmaz. 👎👎
Teşekkürler adamsın :D

Yapmışlardır bir hata niye beddua ediyorsun?

Yapmışlardır bir hata niye beddua ediyorsun?

Boyle hata yapan biri bir yakinimi oldurdu. Yeter mi? Buradaki avanaklar gulsun bakalim. Umarim kisa zamanda kimseye zarar vermeden akillanirlar. Kimseye zarar vermeden kendileri mi gidiyorlar ahirete? Ne halt ederlerse etsinler. Biz "insanlar" biktik bu yaratiklardan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boyle hata yapan biri bir yakinimi oldurdu. Yeter mi? Buradaki avanaklar gulsun bakalim. Umarim kisa zamanda kimseye zarar vermeden akillanirlar. Kimseye zarar vermeden kendileri mi gidiyorlar ahirete? Ne halt ederlerse etsinler. Biz "insanlar" biktik bu yaratiklardan.

Tamam hocam.

Bünyeye bağlı. Artık alkol uygulamaları katı. 0.50 promil üstüne çıkıldığı zaman ehliyete 6 ay el koyabilirler ve arabayı bağlarlar. 0.50 aşağısı bir şekilde atlatılır. Polislerin insafına kalan bir durum. 3 tane düz bira 0.50 promil çıkarmaz. Ama kırmızı Tuborg veya Extra dediğim gibi bünyeye göre değişkenlik gösterir. Alkolün etkisinin azalması için kusma yöntemini tercih et :) Veya oturup 1-2 saat bekleyeceksin. O da olmazsa çevrilme şansım %10 diyerek arabayı süreceksin.

İyi akşamlar. Yaklaşık 2 saat önce ben 3 bira içtim kız arkadaşım ise 2 tane içti. Diğer 3 kişi ise bayağı sarhoş onlar kullanamaz. Ben arabayı kullansam ceza yer miyim? Ya da kız arkadaşım mı kullansın? Fakat ona pek kullandırmak istemiyorum kendisi pek iyi kullanmıyor. Dönmemiz lazım yoksa 1 gece daha kampta kalacağız.
Dönmeyin...

1 birada alkol promili dolar. Umarım kazaya sebebiyet vermezsiniz. Biliyorum, bira kafa yapmaz ancak kişiden kişiye göre değişir. Ve o anki ruh haline göre de değişkenlik gösterir.

Yeni konular

Geri
Yukarı