Moderatörlerin Ceza Sayıları Kaç?

Söylemesi ayıptır 60 tane cezam var. Eski yıllardan kalanı temizlemişti Recep abi ama sadece detay gitmiş, uyarı adeti aynı hala :)
Baktıkça utanıyorum :D 2012 yılında dünyanın cezasını yemişim.

Bizlerin aldığı ceza sayısını kafana takmaman gerekli. Hepimiz bu platforma adım attığımızda, parkuru bilmediğimiz için çukurlara takılıp düştük ama kuralları okuyup ona uygun ayakkabı giyince çukurlara, taşlara takılmadan koşmaya başladık.

Sosyal'de mod olabilmek için gerçekten göze batan ve vakti bol biri olman gerekli. Ek olarak sosyale de yararının olması gerekli. Yoksa ağzınla arı bile yakalasan ekibe katılamazsın.

Söylemesi ayıptır 60 tane cezam var. Eski yıllardan kalanı temizlemişti Recep abi ama sadece detay gitmiş, uyarı adeti aynı hala :)
Baktıkça utanıyorum :D 2012 yılında dünyanın cezasını yemişim.
Uyarı detayları vBulletin'den XenForo'ya geçişte temizlenmiş, kurtarılabilenlerin ise bir kısmı kurtarılmıştı.

1 ayda yaklaşık 10 kere yetkilerim kısıtlanmıştı. Dik kafalıyımdır biraz, inat ettim durdum fakat anladım ki, ben bile vazgeçerim, bunlar ceza vermekten vazgeçmez. :D Ben böyle böyle öğrendim buranın kurallarını. Yaklaşık 4-5 aydır da hiçbir türlü ceza almamış bulunmaktayım. Zamanla oturacak bunlar. Alışkanlık olacak bir zaman sonra. Mesela burada olan virgül, nokta gibi işaretlerden sonra bırakılan boşluk hayatımın her köşesine girmiş bulunmakta. Defterime yazdığım yazıda bile virgülden sonra boşluk bırakıyorum. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı