Kac paraya ya da ne karsiliginda dininizi degistirirsiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
FB'da denk geldim bu soruya, ilginc bir soru ve cok ilginc cevaplar var. Ben de size sorayim dedim :)
Haydi bunu bir konusalim.

Sevgiler :)

Bu hayatta bazı şeyler vardır. Bunlar için yaşarsın veya bunlar için ölürsün. Evet, paranın satın alacağı birçok şey var ama şerefli insanlar için paradan daha önemli değerler de vardır.

Parayı alırım, dinimi de değiştirmiş gibi yaparım ama değiştirmem demeye gelecek zeki arkadaşlardan önce yerimizi alalım.

Son düzenleme:
Asla değişmem. Sonu olan bir cihandayız. Bunun sonsuz kısmı da var. Şu hayatımda azıcık dişimi sıkıp öbür dünyada sonsuz mutluluk yaşamak için paraya gerek yok. Para için din değiştiren de var namusunu satan da. Diyecek sözüm yok. Kendi tercihleri. Paradan ziyade bir anime karakterine aşık olup din değiştiren arkadaşım da var. Para yine buna nazaran hafif kalıyor :)

Maalesef :) Ama 1-2 çürük var diye bütün incirler yakılmaz :)
1 çürük incir diğer incileri de çürütür diyecektim fakat uyumsuz olur :D
Bu arada anime karakteri dediğin canlı bir insan mı?
Yoksa sadece bir çizgi film karakteri gibi birşey mi? :D

Kilitlenmeye aday bir konu:) Parayı görmeden değiştirmem diyen çok olur ama bilemedim:) Din konusuna çok bağlı bir insan değilim zaten. Her koyun kendi bacağından asılır benim için. Din insanın içinde olandır kimseyi ilgilendirmez bence:) @Silinen üye 'un anime karakteri için de yok artık yani o kadar da değildir:) Din değiştiren de dinden çıkan da kendine. Bizi alakadar etmez bence:)

Not: Ücretli bir anket açsaydın keşke o zaman daha rahat oranlar çıkardı:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı