Kaç Tane 1 İle Geçilir ?

Dark Gamer

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese selam. Bursa'da Lise 2 Makine okuyorum. 2. Dönem 1. Sınavlarımızı olduk. Ben Makine Teknik Resim, Matematik, Geometri, Edebiyattan kaldım. Fizik ve Kimya dan kalma ihtimalim var. Fizik, Kimya, Edebiyatı ya çalışarak ve ya kopya ile geçerim. Lise matematiği ve geometriği temelim yok. 3 tane 1 ile geçilir mi ? 
Nolur biriniz "Bu nasıl makineci lan ? " demeyin rica ederim makineden çok iyi anlarım :D

Ben ilköğretim ve ortaöğretimde artık kalma kalktı diye biliyorum ancak kalmanı isterdim, isterdim ki kalasın aklın başına gelsin öğrenesin iyice geçesin derslerinden. Zira şu an öğrenmezsen benim gibi olacaksın. Lise 2. sınıfsın, eğitimini bırakma geleceğini karartma kardeş.

Aslında Makine Teknik Resimin notlamada AutoCAD var ve bu konuda çok iyiyim. Bir tek Matematik ve Geometriden kalsam geçebilir miyim ?

Oh iyi o zaman. Atölyede dersi ben anlatıyom. Küçükken babam tornacının yanında eşeklik ettirirdi.Teknik resmi AutoCAD ile kurtarırım.

Kaç tane 1'le geçilir diye düşünmeyi bırak da derslerine çalış. Bu kadar düşük not alınca 10 yıllık eğitim hayatın boşa gitmiş gibi hissetmeyecek misin? Üniversiteye gitmeyi düşünüyor musun bilmem de eğer düşünüyorsan şimdiden bir şeylerin farkında olman gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı