Kaç tane tek el şınavı çekiyorsunuz?

Tek elinizde çekebildiğiniz şınav sayısı kaç? Ben 14 yaşındayım ve sağ el 4 sol el 3 tek el şınavı çekebiliyorum. Sizde "X yaşında y tane sağ Z tane sol ile çekebiliyorum" derseniz sevinirim.
nasıl düşmüyorsun benim yapmam imkansız 200 şınav çekebilsem bile tek elle çekemem çömelemiyorum bile ben :D

Spor geçmişin var mı? Boy ve kilonu öğrenebilir miyim? Spor geçmişi olmamış birisinin tek kol ile şınav çekmesi imkansız, çekebiliyorsa en azından yaptığı işten dolayı vücudu gelişmiştir.
İlk okuldan kalma taekwondo gücüm var. Not: 9'a geçtim. İlk okul biteli 5 yıl oluyor
Ve 1 aydan kısa sürelik fitness. Onun dışında yok.

İlk okuldan kalma taekwondo gücüm var. Not: 9'a geçtim. İlk okul biteli 5 yıl oluyor
Ve 1 aydan kısa sürelik fitness. Onun dışında yok.

Aradan 5 yıl geçmiş, üstüne kilo almadıysan kas erimesi yaşamamışsındır. O yüzden olabilir.

nasıl düşmüyorsun benim yapmam imkansız 200 şınav çekebilsem bile tek elle çekemem çömelemiyorum bile ben :D
sağ el ile de sol el ilede çekseniz elinizi omuz hizasına değil göğüs hizasına doğru içeri koyuyorsun çekerken. Ve dengeyi sağlamak adına ben vücudumu hafif yan çeviriyorum. Denge korunuyor.

Aradan 5 yıl geçmiş, üstüne kilo almadıysan kas erimesi yaşamamışsındır. O yüzden olabilir.
Hocam bu arada 55 kiloyum, 160 boy var. Söylemeyi unutmuşum.

sağ el ile de sol el ilede çekseniz elinizi omuz hizasına değil göğüs hizasına doğru içeri koyuyorsun çekerken. Ve dengeyi sağlamak adına ben vücudumu hafif yan çeviriyorum. Denge korunuyor.

Hocam bu arada 55 kiloyum, 160 boy var. Söylemeyi unutmuşum.

Bir yandanda boyun ve kilon az. Oradan kurtarmışsın😄 Bende 80 kiloyum 1.82 boyum var.

Geri
Yukarı