Kaç ünlüyle tanıştınız veya gördünüz?

Hayatınızda kaç kere ünlü gördünüz veya tanıştınız?

• Oy verenlerin toplamı
    161
Çaycı Hüseyin çalıştığım yere gelmişti. Vardiya değişiminde kapıda karşılaştık da adam içerden kaçmak amacındaydı tanıyamadımda zaten. Bizimki içerde adamı kıstırmış fotoğrafta fotoğraf.

Ünlü sayılmaz ama (belkide ünlüdür ben tanımıyorumdur) tanıştığım en güçlü kişi rus mafyasının 13 yaşında kızıydı. Kız sürekli abisini gönderiyormuş bana instagramımı telefon numaramı vs. almaya. Telefon numaramı abisine verdim birgün, 3 gün sonra kız mesaj attı 6 ay yılmadan yazmaya devam etti. Engellemek falanda götüm yemiyor, gitsin rusyasına basarım engeli diye düşünüyorum. Gitti rusyaya sonunda tam engellicem mesaj yazarken duygusala bağladı engellemedim dursun kendi kopsun dedim hem realistik ders olur (paşam rus mafyası kızına ders verecek bak sen). Bıktırdı artık yaşıda küçük sarmıyor sohbeti, 3 Gün sonra cevap yazıyorum heyecanla 2 sayfa destan yazıyor yok bunu yaptım şunu yaptım fotoğraf salıyor çift havuzlu villasının ormanından. Bunları yorganın altında okurken üzülüyorsun tabi.

Düzenleme 1: Abisi dediğimde bundan 1 yaş büyük bir şey. Çocuğa sağda solda kaybolmasın diye verdim numaramı.

Beşiktaşta Zafer Algözü , evimin yanında Ümit Özdağı görmüştüm. Bu kadar :)

Beşiktaşta Zafer Algözü , evimin yanında Ümit Özdağı görmüştüm. Bu kadar :)
Birde Antoine Griezmann

Yeni konular

Geri
Yukarı