Kaç yaşına kadar oyun oynamayı düşünüyorsunuz?

Kaç yaşına kadar oyun oynamayı düşünüyorsunuz?

• 18-21

Oy: 3 4,2%
  • 22-25

Oy: 4 5,6%
  • 26-30

Oy: 5 7,0%
  • 31-40

Oy: 4 5,6%
  • 40+

Oy: 1 1,4%
  • Ölene kadar

Oy: 54 76,1%

• Oy verenlerin toplamı
    71

bonnieatmorn

Hectopat
Makaleler
1
Herhalde 25 yaşından sonra iş, güç, çoluk çocuk derken pek vakit bulamam gibi, belki de oyunlara vakit ayırmak istemem. Ya da en azından arada tek tük PC veya konsoldan oynayabilirim. Tabii bunları derken ülkenin batmayacağını, evlenecek, ev alacak, konsol alacak paramın olacağını varsayıyorum 😬

Oyun oynamanın yaşı olmaz. Sadece oynanan oyun kalitesi ve tarzları değişir. Kimi eski oyunları severken kimisi yüksek grafikli oyunları oynamayı sever fakat gerçek bir oyun sever hayatının her anında oyun oynayabilir. Mesela ben de oyun oynamayı severim fakat sıkılırsam bırakırım ve tekrar heves gelince geri devam ederim. Bu biraz kısır bir döngü gibidir. Bence aklınızda bulunsun. :)

Herhalde 25 yaşından sonra iş, güç, çoluk çocuk derken pek vakit bulamam gibi, belki de oyunlara vakit ayırmak istemem. Ya da en azından arada tek tük PC veya konsoldan oynayabilirim. Tabii bunları derken ülkenin batmayacağını, evlenecek, ev alacak, konsol alacak paramın olacağını varsayıyorum 😬

Sıkıldığım zaman yine bir oyun bulup oynarım dünyanın en zevkli şeyi çünkü.

8 Yaşımdan beri oyun oynarım şu an yaşım 17 kısmetse 30-35 yaşıma kadar oynarım herhalde.:D.

Yeni konular

Geri
Yukarı