Çözüldü Kaçan kedimi nasıl bulabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Basilisk9948

Picopat
Arkadaşlar selam, bazı ger*zekalılıklarım yüzünden kedim dışarı kaçtı. 2 gündür ailecek onu her yerde arıyoruz ama yok. Sitede oturuyoruz sizce siteden de dışarı kaçmış olabilir mi? Kedimi bulmak için ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Site kameralarına bakın, sitenin bodrumuna bakın, acil çıkış kapılarına bakın, site güvenliğine sorun, çevredeki insanlara sorun, kameralarda gözükmediyse halen binada olma ihtimali yüksek. Bende kedimi kaybetmiştim 5 gün kömürlükte kalmış, umarım kedinizi bulursunuz.
Site kameralarına bakın, sitenin bodrumuna bakın, acil çıkış kapılarına bakın, site güvenliğine sorun, çevredeki insanlara sorun, kameralarda gözükmediyse halen binada olma ihtimali yüksek. Bende kedimi kaybetmiştim 5 gün kömürlükte kalmış, umarım kedinizi bulursunuz.

Çözüm
Kedinizi bulmak için ilan asabilirsiniz ya da telefondan kedi sesi açabilirsiniz: Not bu pek fazla işe yaramaz ama 1 kedi gelebilir ya da Instagram'da kayıp kedi ilanları var oraya koyabilirsiniz şimdiden geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı