Kadıköy Moda'da Taliban bayrağı açıldı

Burası Kadıköy Moda, düşünün Moda bu hale geldiyse Fatih, Sirkeci, Esenyurt vs. ne haldedir! Her zamanki gibi ne bir kadın ne çocuk var yanlarında!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alın bu da Suriyelilerin kadına denizde taciz etmesi. Artık sinirlerim kaldırmıyor. Videoyu çekenler de şerefsiz. Olaya mühadele etmek yerine gülerek eğleniyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Alın bu da Suriyelilerin kadına denizde taciz etmesi. Artık sinirlerim kaldırmıyor. Videoyu çekenler de şerefsiz. Olaya mühadele etmek yerine gülerek eğleniyor.

Hiç mi erkek yok orada :) Yokmuş demek ki.

Hiç mi erkek yok orada :) Yokmuş demek ki.
Erkek olup, olmamalarının bir önemi yok ama bu tür davranışlara linç şekli tepki gösterilse bir daha o haltları yiyemezler. Gülüp, geçilecek durum değil bunlar. Zaten kendini güvende hissetmeyen kadınlarımızın güvenliği iyice sıkıntıya girdi. Bu tür o... bilmem nelerininin kolunu bacağını kırmak lazım. Yeterince sapığı olan ülkemize binlerce sapık ve katil eklendi. İşin sonu kötü. Çok büyük olaylar çıkacak.

Bunları aynı zihniyeti taşıyan hükümet görmüyor mu, ben onu merak ediyorum. Kendilerinden yola çıkarak normal görüyorlar herhalde. Başka bir açıklaması olamaz. Umarım kendi kızları ve karılarının başına da böyle olaylar gelir. Belki o zaman akıllanırlar.

Erkek olup, olmamalarının bir önemi yok ama bu tür davranışlara linç şekli tepki gösterilse bir daha o haltları yiyemezler. Gülüp, geçilecek durum değil bunlar. Zaten kendini güvende hissetmeyen kadınlarımızın güvenliği iyice sıkıntıya girdi. Bu tür o... bilmem nelerininin kolunu bacağını kırmak lazım. Yeterince sapığı olan ülkemize binlerce sapık ve katil eklendi. İşin sonu kötü. Çok büyük olaylar çıkacak.

Bunları aynı zihniyeti taşıyan hükümet görmüyor mu, ben onu merak ediyorum. Kendilerinden yola çıkarak normal görüyorlar herhalde. Başka bir açıklaması olamaz.
Onu diyorum ben de. Herkes seyretmeyi seçmiş. Sağlam bir dayak yiyecekti ki gözünü hastanede açacaktı. Diğerleri de ibret alıp bu rahatlığı bulamayacaktı. Bunların laftan anlayacağı yok o yüzden ben denk gelirsem kolunu kırarım kesin. Vücut olarak bu vitaminsizlere karşı gayet yeterli olduğumu düşünüyorum.

Onu diyorum ben de. Herkes seyretmeyi seçmiş. Sağlam bir dayak yiyecekti ki gözünü hastanede açacaktı. Diğerleri de ibret alıp bu rahatlığı bulamayacaktı. Bunların laftan anlayacağı yok o yüzden ben denk gelirsem kolunu kırarım kesin. Vücut olarak bu vitaminsizlere karşı gayet yeterli olduğumu düşünüyorum.
Yeterli gelmesen bile yapman gerekeni yaptığın için başın dik yürürsün. Gözleri önünde bu olaylara müsade edenler de vatan hainidir.

2 Suriyeli genç Türk gencini kalbinden bicaklamiş. Ankara halki ayaklanmış buraya atardım ama çok feci uykum var. Bu ülkeyi bu duruma getirenlerden Allah'indan bulsunlar. Mental çöküntü yaşıyorum bildiğin.

2 Suriyeli genç Türk gencini kalbinden bicaklamiş. Ankara halki ayaklanmış buraya atardım ama çok feci uykum var. Bu ülkeyi bu duruma getirenlerden Allah'indan bulsunlar. Mental çöküntü yaşıyorum bildiğin.

Ankara'da gece bıçaklarla yürüyen afkan atıkları o yüzden mi sokaklara dökülmüş? Twitter'da gördüm. Siz söyleyince bağdaştırdım. Afkan demişler ama Suriyeliler'dir belki. Allah'ından bulsun demek hafif kalıyor. Allah bin türlü belalarını versin.

Yeni konular

Geri
Yukarı