Kadıköy'de elektronik sigara nerede satılıyor?

Mimar20

Hectopat
1200₺ bütçem var. İstanbul Anadolu yakası taraflarında en kısa zamanda elektronik sigara bulmam gerekiyor. Smok NORD 5 veya nord 4 almayı düşünüyorum. Başka model öneriniz var mı?

Yazıcıoğlundaki tüm o gördüğün elektronikçiler ve telefoncular satıyor. Novo 4 kullanıyorum ben memnunum ufak tefek sıkıntılar dışında sorun yok. Likit olarak american tobacco 50mg kullanıyorum bu arada.

Daha Açık adres verme şansın var mı? Likit için jibiar dejavu içiyorum nargilede. Ona yakın tatlar bulabilsem iyi olurdu.

Dejavu kombinasyonu içeriğinde; Kavun, Karpuz, Vanilya ve Nane mevcut.

Daha Açık adres verme şansın var mı? Likit için jibiar dejavu içiyorum nargilede. Ona yakın tatlar bulabilsem iyi olurdu.

Dejavu kombinasyonu içeriğinde; Kavun, Karpuz, Vanilya ve Nane mevcut.
Burası Kadıköy rıhtımın karşısı, Ziraat bankasının sırasında. Palas bilgisayar elektronikçiler çarşısına gir hemen hemen her dükkan e-sigara ve likit satar. girdiğinde solda 2. veya 3. küçük bir dükkan var adı Troy oradan da bulabilirsin. Çalışan arkadaşlarda iyilerdir yardımcı olurlar.

Adsız.jpg

Burası Kadıköy rıhtımın karşısı, Ziraat bankasının sırasında. Palas bilgisayar elektronikçiler çarşısına gir hemen hemen her dükkan e-sigara ve likit satar. girdiğinde solda 2. veya 3. küçük bir dükkan var adı Troy oradan da bulabilirsin. Çalışan arkadaşlarda iyilerdir yardımcı olurlar.

Eki Görüntüle 1667076
Tamamdır teşekkür ederim.

Geri
Yukarı