Kadın karakter başrollü Final Fantasy oyunu önerisi

Almak istediğiniz siteden hiç alışveriş yapmadım ama insanlar tarafından beğenilmiş.
Evet ben de araştırdım az önce, bir çok konu açılmış ve genel olarak olumlu, ve eski fiyat etiketiyle satılan stoklar henüz bitmediği için böyle ucuz kalabiliyormuş ve bu herhangi bir siteye özgü değil tüm platformlarda böyle olabiliyormuş Steam, Epic Games vb. Eski fiyat ürünlerin stokları bitene kadar o fiyattan devam ediyormuş galiba, ve o stoklar bitince yeni zamlanmış fiyata geçiş yapılıyormuş. Yani eğer alacaksam şimdi acele etmeliyim galiba, çünkü standart versiyonu çoktan zamlı fiyatına geçmiş.

Evet ben de araştırdım az önce, bir çok konu açılmış ve genel olarak olumlu, ve eski fiyat etiketiyle satılan stoklar henüz bitmediği için böyle ucuz kalabiliyormuş ve bu herhangi bir siteye özgü değil tüm platformlarda böyle olabiliyormuş Steam, Epic Games vb. Eski fiyat

Hayırlısı olsun madem şimdiden. 💁‍♀️

Hayırlısı olsun madem şimdiden. 💁‍♀️
Çok teşekkür ederim madem, madem konuyu tekrar açmışız bir kaç oyun buldum onları sormak isterim izninizle, yine indirimlerde var :D.

Wild Hearts nasıl bir oyun? şimdi %40 indirimle 720 lira, ben oyunu beğendim, fiyatına göre hiç hak etmediğini indirim beklenmesi gerektiği yazıyor bir çok yerde, ben oyunu beğendim ya. Samuray katana falan gerçekten oyunlarda gerçekten çok sevdiğim şeyler.

Wo Long: Fallen Dynasty indirimde değil ama merak ettim eğer bilginiz varsa.

Deathloop %75 indirim ile 135 lira, bu türü pek sevmem sürekli silahlı çatışma FPS hiç bitmeyen savaş falan, ama fiyatı indirimi çok iyi, eğer tavsiye ederseniz bir bakabilirim.

Atomic Heart bunda da düşüncelerim biraz Deathloop gibi, ama daha açık dünya galiba.

Ghostwire Tokyo bu oyunun grafiklerini ve RTX özelliğini inanılmaz beğendim, sırf bunun için almak istiyorum, oyunu biraz izledim hiç bir şey anlamadım ama grafikler yansımalar falan çok güzel.

Bu oyunlar arasından bildiğiniz ve önerdiğiniz veya önermediğiniz oyun varsa yazar mısınız rica etsem? Çok teşekkürler.

TLOU 1 siparişi verdim ürün anahtarını 1 saniyede verdiler ve Steam'den aktif ettim, site gerçekten güzelmiş maşallah.

Son düzenleme:

Fiyatına göre epey kötü. Optimizasyonu falan felaket kötüydü bu oyunun.

Deathloop %75 indirim ile 135 lira

Çok güzel oyun ve o fiyata çok iyi ama bu oyundan önce Prey oynamanızı öneririm. Yapımcıları aynı zaten.

Hiç oynamadım yorum yapmayayım.

Çoğu insan tarafından epey linç edilen bir yapımdı o yüzden elimi sürmemiştim. Yani görselliği ile aldatıyor gibi.

Deathloop ama ondan önce kesinlikle Prey öneririm.

Fiyatına göre epey kötü. Optimizasyonu falan felaket kötüydü bu oyunun.

Çok güzel oyun ve o fiyata çok iyi ama bu oyundan önce Prey oynamanızı öneririm. Yapımcıları aynı zaten.

Hiç oynamadım yorum yapmayayım.

Çoğu insan tarafından epey linç edilen bir yapımdı o yüzden elimi sürmemiştim. Yani görselliği ile aldatıyor gibi.

Deathloop ama ondan önce kesinlikle Prey öneririm.
Teşekkür ederim, Prey bir kez deneme fırsatım olmuştu pek bir şey anlamamıştım, yanılıyor da olabilirim, ama değişik doğaüstü bir oyundu hatırladığım kadarıyla, eşyalar davranışlar falan değişiyordu galiba. Prey oynamasam direkt Deathloop oynarsam sıkılır mıyım sizce? Prey kararsızım çünkü biraz baktım da Deathloop kadar ilgimi çekmedi.

Sanmam. Bence bir deneyin.
Wild Hearts gerçekten çok oynamak isterdim ama kesinlikle optimizasyonu çok bozukmuş, normalde 3060 Ti ile (benim ekran kartım) ultra veya lowest ayarlarda her türlü +80 FPS oynanıyor, ama her kamera hareketinde veya dönmesinde sürekli olarak FPS düşüyor, yani anlık olarak 10-80 FPS arasında geziyor çok takılıyor, sürekli koştuğumuzu hareket ettiğimizi varsayarsak, her daim takılarak oynanıyor maalesef, çok anlamsız, optimize edilememiş bir oyun maalesef. Bu liste genel olarak kötü bir liste o halde, Ghostwire Tokyo'da sizin dediğiniz gibi görselleri güzel olan tek şey, yani sadece bunun için o kadar para vermek mantıksız olur. Deathloop %75 indirim 135 lira ile deneyeceğim, bu listede bu fiyatıyla denemeye değer tek oyun bu sanırım.

Sifu nasıl? Asterigos nasıl?

Son düzenleme:
Deneme fırsatım olmuştu. Epey beğendim ben ama sonra kaldı öyle araya başka şeyler girdi.

Bunu maalesef ilk defa duyuyorum. Hiç oynamadım.
Evet anladım, Asterigos indirimden satın aldım, ben de beğendim, boyutu neden 12GB anlamadım, yanlış anlamayın, normalde böyle oyunlar 40-50GB oluyor diye dedim, grafikleri Arcade tarzında olduğu için sanırım, ben de çok beğendim izleyince, umarım oynarken de keyifli olur. İade hakkım zaten var, ama oyunu beğendim yarın bakabileceğim. Sifu 2022 yılında çok popüler oldu ya aslında, benim hiç oynamadığım bir tür, ama kendi türü için çok iyi bir iş başarmış, size de tavsiye ederim bakmanızı, ben incelerken izlerken çok hoşuma gitti ilgimi çekti. İndirim ile fiyatı da güzel.

Evet anladım, Asterigos indirimden satın aldım, ben de beğendim, boyutu neden 12GB anlamadım, yanlış anlamayın, normalde böyle oyunlar 40-50GB oluyor diye dedim, grafikleri Arcade tarzında olduğu için sanırım, ben de çok beğendim izleyince, umarım oynarken de keyifli olur. İade hakkım zaten var, ama oyunu beğendim yarın bakabileceğim. Sifu 2022 yılında çok popüler oldu ya aslında, benim hiç oynamadığım bir tür, ama kendi türü için çok iyi bir iş başarmış, size de tavsiye ederim bakmanızı, ben incelerken izlerken çok hoşuma gitti ilgimi çekti. İndirim ile fiyatı da güzel.

Normalde hiç tarzım değildir ama madem o kadar ısrar ettiniz, bir göz atacağım. 💁‍♀️

Yeni konular

Geri
Yukarı