Kadınlar bilgisayardan anlamaz algısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana bir tane örnek gösterir misiniz, bu forumda size cinsiyetinizden dolayı teknolojiden anlamazsın diyen. Eğer gösteremezseniz şunu demek istiyorum; duyar kasmak için/gereksiz konu açmayın lütfen.

Ben bu forumda var demedim zaten adını vermeyeceğim(ne olur ne olmaz) başka bir forumda oldu.

Ben de 18 yaşındayım ve bundan utanmıyorum. Bilgi biliniyorsa paylaşılmalıdır. Ben tüm bilgimi elimden geldiğince paylaşıp, üzerine bir şeyler katmaya çalışıyorum. Bence çok takmayın bu durumları. Siz kendinizi geliştirmeye bakın.

Ben de 18 yaşındayım ve bundan utanmıyorum. Bilgi biliniyorsa paylaşılmalıdır. Ben tüm bilgimi elimden geldiğince paylaşıp, üzerine bir şeyler katmaya çalışıyorum. Bence çok takmayın bu durumları. Siz kendinizi geliştirmeye bakın.

Konuyu açan kişi yaşanmamış bir olaydan duyar kasıyor şuan😂 konuyu en baştan okur musunuz?

Ben bu forumda var demedim zaten adını vermeyeceğim(ne olur ne olmaz) başka bir forumda oldu.
Bunu neden belirtmiyorsunuz :D? Mehmet adlı üyemiz ile son yaşanan hadiselerden sonra bu konunun oradan çıktığını düşünmek herkes için çok olası bir şey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı