Kadınlar neden dekolte giyiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tokiler

Decipat
Makaleler
1
Sizce insanlar neden böyle şeyler giyiyor? (İnsanlar istediğini giysin umurumda değil. Sadece nedenini merak ediyorum.) insanlar dışarıda küçücük şeyler giyip her yerini göstermekten ne zevk alıyor? Veya önü yırtık pantolon giymekten ne zevk alıyor?

c01bca16-64c4-4ba6-bb5e-b00c3dafdec7-m.jpg
adfgadfg.jpg
adwad.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yo giymiyorum dünyanın en saçma savunması. Ilgi çekmek icin yapılan bir şey. Akliyla veya herhangi bir başarısıyla etkileyemecegini bildiği icin göğüslerini kullanıyor.
Attığınız tüm görseller ülkemize ait değil. Ülkemizde toplum baskısı, aile vb. şeyler olmasa büyük bir kesim kadın giymeye hayır demez.

Cinsel açlığın afrikası olan bir ülkede gözünüzün çarpması normal.

Attığınız tüm görseller ülkemize ait değil. Ülkemizde toplum baskısı, aile vb. şeyler olmasa büyük bir kesim kadın giymeye hayır demez.

Cinsel açlığın Afrika'sı olan bir ülkede gözünüzün çarpması normal.

Benim bir yere gözüm çarpmıyor nasıl buraya bağladınız anlayamadım? Düşünceni savunamıyorsun bile tutarsız çünkü. Ulke ile de bir alakası yok konunun laf vurmaya çalışıyorsun ama tutarsizsin.

Bazıları popüler kültür meselesine çeviriyor bu işi diye düşünüyorum saygı duyuyorum ama,sana yakışanı giyersin ya yakışmayanı neden giyinip sırf popüler görünmek için giyersin ki :D.Diye düşünüyorum.
Cinsel obje falan gibi düşünenler var,kadınlık kullanımı gibi öyle düşünmüyorum,yakıştığını giysin yeterli :D.

Benim bir yere gözüm çarpmıyor nasıl buraya bağladınız anlayamadım? Düşünceni savunamıyorsun bile tutarsız çünkü. Ulke ile de bir alakası yok konunun laf vurmaya çalışıyorsun ama tutarsizsin.
Peki nereden bu kadınların aklıyla veya başka birşey ile gelemeyeceğinin kanısında bulundunuz?

Tanıyormusunuz? Cevap hayır. İnternete dekolte yazıp ilk 3 fotoğrafı koymuşsunuz.

Cinsel açlığın afrikası olan bir ülkede gözünüzün çarpması normal.

Hayatında bırak yurtdışını üst mahallesine bile gidemeyen insanlar cinsel açlığın afrikası ülke diye yazı yazıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı