Kadınlar neden dekolte giyiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açık giyinmesi taciz edebilirsin anlamına mı geliyor? Sizin edep anlayışınız nedir anlamadım gitti. Erkekler taciz etmesin diye kadınların kapanması edeptendir mi diyorsunuz?
Ben suç kadınlarda değil ama böyle insanlar var olduğu için dikkat etmeleri gerek diyorum değil mi? Siz nasıl anladınız?

Attığınız tüm görseller ülkemize ait değil. Ülkemizde toplum baskısı, aile vb. şeyler olmasa büyük bir kesim kadın giymeye hayır demez.

Cinsel açlığın Afrika'sı olan bir ülkede gözünüzün çarpması normal.

Cinsel açlığın ülkesi değil kişi vardır bence sen bakarsın ben bakarım (örnek) ama 10 kişi bakmaz. Bu diğer insanları 'aç' yapmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Unlu filozof ne demiş? "Herkesin hayatına kimse karisamaz" konuyu kapatalım 😂
Siz hala kimse karışamaz diyorsunuz ya karnıma ağrılar girdi, acaba kim giymesine karıştı da böyle bir sonuca vardınız?

Güzel bir genetiğim var vücut çalışıyorum bende dar t-shirt giymekten hoşlanıyorum. Mesela göğüslerimde büyük oldugu için ön plana çıkıyor. Genellikle erkeklerin dikkatini çeksede ufak göğüse sahip kızlarında baya moralini bozuyor :D
Erkekler size bakınca rahatsız oluyor musunuz? Yani dar t-shirt giyerken bunu da göze alıyor musunuz?

Kafirler zaten ebedi cehennemlik kafir olarak ölenler için. Biz imanlı olan insanları uyarıyoruz burada.
Burada imanlı olan kimse uyarılmadı şu ana kadar. Dinlerin emirleri, varlar mı yoklar mı konularına da girilmedi. Asıl konuşulan şey toplumdaki ahlaki unsurlar ve dinlerin insan üzerindeki etkileri. Bunların doğruluklarını, yanlışlıklarını çözümleme üzerindeyiz.

Dünyayı yaratan benim ve benim kurallarıma uyacaksın. Yeni kural getiriyorum ve herkes dekolte giyinecek. Giymeyen doğru cehenneme.

Herkesin dini kendine, bunu alıntıladığın arkadaş içinde diyorum. Aynı zamanda bu sana dalga geçme hakkını vermez. Hiçbir insanın inancıyla dalga geçemezsiniz. İster dinsiz olsun ister bir din'e mensup olsun ister puta tapsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı