Kadınların Görüntülerini Çeken Mülteci Aranıyor!

"habib.mohebian1948" kullanıcı adıyla paylaşılan bir videoda kız kardeşini gören Shafyan, şikayetçi değilim. Sadece bulmama yardım edin dedi. Kadınların haberi ve rızası olmadan ahlaksızca görüntüleyen mülteci sosyal medyada gündem olmuştu.

İlgili video;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne diyeceğimi bilemiyorum cidden..

Ben şahsen yaşadığım şehirde buna benzer bir olaya şahit oldum, gözümüzün önünde yapıyordu arkadaşlarla ağzını yüzünü kırdık suriyelinin. Bu olay ırkçılık falan değil artık 20 yaşındayım ben böyle rezillik ilk defa görüyorum. Avrupa enayi mi de almıyorlar ülkesine, biliyorlar bunların ne b*k olduklarını. Gördüğüme vuruyorum, ertesi gün onlarda toplanırsa diğer gün mermi, rizedeyim zaten mermi burada zor bulunan da bir şey değil.

Ben şahsen yaşadığım şehirde buna benzer bir olaya şahit oldum, gözümüzün önünde yapıyordu arkadaşlarla ağzını yüzünü kırdık suriyelinin. Bu olay ırkçılık falan değil artık 20 yaşındayım ben böyle rezillik ilk defa görüyorum. Avrupa enayi mi de almıyorlar ülkesine, biliyorlar bunların ne b*k olduklarını. Gördüğüme vuruyorum, ertesi gün onlarda toplanırsa diğer gün mermi, rizedeyim zaten mermi burada zor bulunan da bir şey değil.
Iyi yapıyorsun mustehak bunlara.
Bu kişilerin bir annesi, ablası, kız kardeşi yok mu acaba?
Abisi seferberlik baslatmis ya.

Sapık ithal eden bir ülke olduk hocam öldürsek 30 yıl yatarına atarlar bizi.

Ahlaksızın bulunması için sosyal medya seferber oldu.
Sadece bu değil ki bu soysuz + 2 tane Pakistanlı daha gördüm kadınlarımızı videoya alan (sadece bugün). Bakıyorum Tiktok hesabına 2 video öncesinde Türk bayrağı ile Pakistan bayrağı arasına kalp koymuş , kafayı yememek elde değil..

Geri
Yukarı