Kadınların hepsi neden aynı?

• Konuyu başlatan Alizm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 141
  • Görüntüleme 7B
Sırf biraz daha para kazanmak için "Bakın bizim mankenlerimiz kusursuz değil, ama yine de güzeller" algısı yaratmaya çalışıyorlar. Daha kötüsü başarılı da oluyorlar, insan dediğin bakımlı olur, ne öyle 160 kilo DC moderatörü mankenler? Gözlerim kanamaktan beter oluyor öylelerini görünce.
Dünya savaşının üzerinden uzun süre geçince refah bir hayat yaşamak bomboş şeylere vesile oldu. Özellikle erkek milletinde testerosyon hormonu diplerde geziyor rahatlıktan.

Ben ne zaman dalga geçtim sizinle?
Yok hocam öyle değil genel olarak düşüncelerimi dile getirdim ben. Bağlantısını yolladığım konuya çok az gözatsanız ne demek istediğimi çok iyi anlayabilirsiniz bence.

Spor dediğimiz etken düzenli aralıklarla yapıldığında insanların kas ve kemik yapısına müdahele ediyor.
Fark edeceğiniz üzere bu husus kadınların butlarına* şekil veriyor.

Şişkonun teki ile birlikte olmak yerine ilişkimi sporcu bir hanım ile yürütmeyi tercih ederim.
Karakterleri ve vücutları dâhâ da cezbedici.
8 yıldır düzenli koşu yapıyorum. Koşmadığım gün sayısı çok az. Koşuyu zayıflamak için yapmıyorum. Diğerlerinden farkım bu...

Onları umursamıyorum. Ben koşmaya devam edeceğim.

Çok teşekkür ederim. Var olun. Bir nebze de olsa erkekler aynı değil diyebilirim.

Abicim kafam karıştı şu anda. Sana karşı bir destek yorumu gelince fikrini değiştirdin ve hepsi aynı değil diyebilirim dedin ama ondan öncesinde ne dediğin belli. Senin fikirlerin böyle şekil alıyorsa durum vahim.

Geri
Yukarı