Kadınların kölesi olmak isteyen erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Konuyu başlatan NOHA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 904

NOHA

Picopat
Hiç anlamıyorum bu tipleri. Sen hayatın bu kadar ucuz mu ki birisinin kölesi olmak istiyorsun? Zevk alıyormuş bir de beyefendi. Siz bu tip insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu bir fantezi türü. Bundan zevk alan insanlar var. Buna benzer bir örnek; geçen sene kadınları falakaya yatıran bir kargocu olayı vardı. Falakaya yatmaktan bir kadın nasıl zevk alabilir, bunu biz idrak edemiyoruz. Ama varmış işte. Aynı şekilde kadınların kölesi olmak bize çok garip gelse de bundan zevk duyan insanlar var.

Hiç anlamıyorum bu tipleri. Sen hayatın bu kadar ucuz mu ki birisinin kölesi olmak istiyorsun? Zevk alıyormuş bir de beyefendi. Siz bu tip insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
Konuyu hortlatıyorum, bunlar annesinden babasından ilgi görmeyen insanlar oluyor.

Dünya genelinde birçok farklı fetiş ve fantezi bulunmaktadır. BDSM, bu fetişler arasında öne çıkanlardan biridir ve beklenenden daha fazla insan bu tür bir fetişe sahiptir. Bu fetişe sahip olan kişiler, bir başkasına itaat etmekten veya onun isteklerini yerine getirmekten cinsel zevk alırlar.

Gerçekten de dünyada ismi konulmuş veya konulmamış binlerce fetiş bulunmaktadır. Bu nedenle, bu tür fetişe sahip olmayan kişiler, bu durumu anlamakta zorlanabilir veya garipseyebilirler. Ancak, bu gibi fetişler psikolojik sebeplerden kaynaklanmaktadır. İnsanlar çocukluğunda, yetiştirilme şeklinden veya travmalarından dolayı bu tür fetişlere sahip olabilirler. bir kişinin itaat etmekten veya aşağılanmaktan cinsel zevk alması, onun tercihi değildir. İstemsizce bu durumdan zevk alıyordur. Bu nedenle, "neden bundan zevk alıyorsun" diye sormak mantıksız olabilir.

İki kişinin rızası dahilindeyse bu durumda etik dışı bir şey göremiyorum. Ha ben böyle bir fetişe sahip olsaydım, "gurur" benim kırmızı çizgilerimden biri olduğundan dolayı kendimi böyle bu duruma düşürmezdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı