Kadir Şeker tahliye oluyor

@shinei bir de meyve bıçağı diyerek Türkiye'de taşıması yasaklı olan bıçaklardan taşıyayım. 😎 Halkımızın böyle bir katili de kahraman ilan etmesi çok garibime gidiyor açıkçası.

Şimdi linçlemeyin. Birini korurken kazayla olmuş diyorlardı.
Adam kadını dövüyormuş kadını korumak için atılmış arbedede adam bıçaklanmış ölmüş.
Yanlışıkla kalbine bıçak saplamak diye bir şey sana mantıklı geliyor mu ? "Yanlışıkla adam öldürmüş ya salalım o zaman yazık" diye bakılmaz olaya. Adam öldürdü mü, öldürdü. Bunun yanlışı doğrusu yok.

Şimdi linçlemeyin. Birini korurken kazayla olmuş diyorlardı.
Adam kadını dövüyormuş kadını korumak için atılmış arbedede adam bıçaklanmış ölmüş.
Kardeşim ben oraya darp olayının yalan olduğunun, kadının uyuşturucu bağımlısı olduğunun kaynaklarını attım o kadar. Yorum yapmadan bir okusan mı?

Eli kanlı katilleri savunacaksanız 3 IQ sahibi Twitter kullancılarına güvenip de yapmayın bunu arkadaşlar. Gidin kendiniz inceleyin, mahkeme dosyalarına bakın.

O Twitter kullanıcılarının umurunda mı sanıyorsunuz kim ölmüş kim kalmış, adamlar herşeyi siyaset için yaparlar.

Haberlerde bas bas bağırıyorlardı arbedede olmuş. Yani kasten bıçaklama yok yani bunların hepsi yalan mı ?
Yanlışıkla kalbine bıçak saplamak diye bir şey sana mantıklı geliyor mu ? "Yanlışıkla adam öldürmüş ya salalım o zaman yazık" diye bakılmaz olaya. Adam öldürdü mü, öldürdü. Bunun yanlışı doğrusu yok.

Haberlerde bas bas bağırıyorlardı arbedede olmuş. Yani kasten bıçaklama yok yani bunların hepsi yalan mı ?
Yanlışıkla adam öldürmek, araba kazası gibi şeylerde olur. Cebinden bıçak çıkartıp bir adamın kalbine saplamak, yanlışıkla öldürmek değildir. O bıçağı bile taşıması yasak bir kere.

@emircanunlts ah o Bay Kemal, kesin onun parmağı vardır. Şaka bir yana arkadaşlar olaya duygularınızı kenara bırakarak bakın. Bu arkadaş ifadesinde kavgayı ayırmaya çalışırken kendimi korumak adına meyve bıçağıyla savundum diyor. Arbede de bıçak kalbe saplandı diyor. Durduk yere sizce o bıçak o kalbe nasıl saplandı? Ortada kasıtlı bir cinayet var bu birincisi.

İkincisinde de ifadesinde meyve bıçağı taşıdığını belirtmişti çantasında. Bu bıçağın meyve bıçağına benzer bir tarafı sizce var mı ya da bu tarz meyve bıçakları moda mı? :D Kısacası bir katili savunmayın. Komik geliyor çünkü.

Geri
Yukarı