Kadir Şeker tahliye oluyor

Konu başlığı yanlış.

Başlık doğru ama onların düşündüğü gibi tahliye yok.

Tutuksuz yargılanıyor kısa bir süre. Yoksa beraat etmedi dava devam ediyor ve yüzde 99 cezası onanacak. 10 yıl 10 ay hapis verilecek.

Not: Bu ceza kadının 2. ifadesi yüzünden veriliyor. Kadın ilk gün ilk gelen polise verdiği ifadeyi verseydi bu ceza olmayacaktı büyük ihtimal.

Ben söyleyeceklerimi söyledim. Bundan sonrası mahkeme de. Ne karar verirse saygım var. 12 Yıl hapis cezasını bozduğuna göre ceza da en kötü indirim olacak. Yattığı günleri sayıp serbest kalırsa gene yazarsınız buradan.

Konuyu uzatmanın anlamı yok.

Not: Tekrar söylüyorum inşallah bu tarz bir olay ailenizden biz kadının başına gelmez ve kimse müdahale etmediği için eşiniz dostunuz öldürülmez.

Çocuk 2 sene içersinde çökmüş ama. :(
Tahliye olmayı o kadar beklemiyor ki bavul bile alamamış. Bildiğin çöp poşedi ile tahliye olmuş. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu memlekette dayak yiyen kadına hiç karışılmaması lazım. Bırakın yerlerde sürüklensin. Kurtarsanız dahi üstünüze kalıyor, herkes tercihleriyle yaşar.
Kadir Şeker'e gelince, salınsa bir dert, salınmasa bir dert.
Salınmaması bir dert değil, kadına yardım etmek için bıçaklaması mı gerekiyordu? Diyelim bıçakladı, direkt kalbine saplaması normal mi sizce? Salınmaması gerekiyor sonuç olarak katil.

Yeni konular

Geri
Yukarı