Kafa ayarı hakkımız!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MuratK

Hectopat
Daha fazla  
Dört aydır kafa ayarının yeni bölümü çekilmiyor. Tamam anlıyorum çok fazla işiniz var. Technopat Youtube kanalına iki günde bir inceleme videoları koyuyorsunuz fakat kafa ayarını çok fazla ihmal ettiniz. Ubisoft'un müşterilerini ihmal etmelerine tepki veriyorsunuz ama aynısını siz de yapıyorsunuz. Kafa ayarının yeni bölümünü benim gibi bekleyen binlerce insan var. Bizi daha fazla ihmal etmeyin.@Recep Baltaş

11542044_10205477913480134_7527693930252263317_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafa Ayari Hakkimiz, Söke Söke Aliriz diyorsun yani...
Ben öyle zorlama kafa ayari istemem acikcasi sevgili ben @Recep Baltaş 'dan.

Kendi hallerinize birakin bence, zamanlari olurlarsa ceker yayinlarlar elbet. Bizde izleriz.

<biliyormuydunuz>Recep Baltas'in yeni sezondaki ilk kafa ayarinda bana selam gönderecegini...</biliyormuydunuz> :D

Bu zamana kadar zamanları vardı da şimdi mi yok ? Uzun süredir ihmal edildiğimiz için bu başlığı açtım, Technopat kullanıcılarına haftada 40 dakika ayırıp gönlümüzü almaları bu kadar zor değil.

Ne kadar uzun olabilir kardeşim, bu kadar büyütmeyin. Zamanlarını ayırıp bunu yapmaları gerekiyor. En fazla iki saat ön hazırlık vardır ve bu iki saat zaman kaybı değil technopat kullanıcılarına birer armağandır.

Sanki özel hayatları yokmuş gibi konuşuyorsun. Aileleri ile, arkadaşları ile ve kendileri ile ilgilenmek zorundalar.

Ne kadar uzun olabilir kardeşim, bu kadar büyütmeyin. Zamanlarını ayırıp bunu yapmaları gerekiyor. En fazla iki saat ön hazırlık vardır ve bu iki saat zaman kaybı değil technopat kullanıcılarına birer armağandır.
Saçma saçma konuşma. Kimse senin ya da bir başkası için bir şey yapmak zorunda değil. Emir verirmiş gibi bir de konu açıyorsun. Ayıp!

Benim yaşım 16, hiç kimseye emir verecek değilim yani. Zorunda olduklarını da söylemedim. Kullanıcılardan hangisi ben kafa ayarını istemiyorum çekilmesin der ? Bence bu zamana kadar çoktan yeni bölüm çekmeleri gerekiyordu. Ben düşüncemi söylerim geri kalanı bu işle uğraşanlar düşünür. Ben saygıda hata etmem, bunu senden öğrenecek değilim.

Tabii ki özel hayatları var bu adamların ama haftada 2 saatini Technopat kullanıcılarına ayırmaları gerektiğini düşünüyorum.

Video hazırlamak gerçekten zor bir iş tamam kabul ediyorum ama kanalı bu aralar tamamen boş vermiş havasındalar. Amd freesync monitör incelemesi, fury x incelemesini ben daha önce beklerdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı