Kafa dağıtmalık basit ve eğlenceli oyun önerisi

Portal 2, ciddi oynamadığınız sürece tadımlık gibidir, çok kafa yormaz kısa sürede biter. Yok ben FPS oyunu tercih ediyorum derseniz Titanfall gene çerezlik kısa oyundur. Ortalama bi oyuncu 6 saatte bitirebilir.

Untitled goose Game arada girip oynuyorum güzel ama bir yerden sonra sıkabiliyor Garry's Mod ve House Flipper Car Mechanic Simulator gibi oyunlar güzel oluyor arada oynamak için.

Portal 2, ciddi oynamadığınız sürece tadımlık gibidir, çok kafa yormaz kısa sürede biter. Yok ben FPS oyunu tercih ediyorum derseniz Titanfall gene çerezlik kısa oyundur. Ortalama bi oyuncu 6 saatte bitirebilir.
Simulator için streamer daily ama dikkat edin oyun bitmiyor, ben 12 saatte yavaş yavaş adam akıllı para kasmaya başladım.

Brotato ve zor ama öğrenince bayağı saran Celeste. Eklemeyi unutmuşum bide One Finger Death Punch 2 ilk oyunu önermem şahsen kendim aldım oynadım fakat 2. oyunun verdiği hissi vermiyor ve yavaş gene de istersen deneyebilirsin.

Son düzenleme:
Aşağıdaki oyunlara sahibim ama canım büyük oyun istemediğinde girip serbest takılabileceğim bir oyun(lar) arıyorum. Direkt açık dünya oyunlarını kast etmiyorum. Basit eğlence olsun yani. Project Zomboid, Pro Soccer Online vs. gibi girip takılayım kafama göre. Büyük oyun olursa muhtemelen sarmaz beni.

Eki Görüntüle 1864920
Noita son zamanlarda beni en çok saran oyun olabilir mutlaka dene.

Geri
Yukarı