Kafam çok karışık

kaplumbaga deden

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 16 yaşındayım ve size bir sorunumdan bahsedeceğim. Benim kafam nedendir bilmiyorum ama çok karışık. Yani kafam sepet gibi (anlayanlar anlar). Ve ben bu aralar çok soğukkanlıyım. Hiçbir şeyi kafaya takmıyorum. Arkadaşlar arada bana sataşıyor, el kol şakaları falan yapıyor ve ben hiçbir tepki göstermiyorum. Uğraşasım gelmiyor.

Günde ortalama 3-4 saat PC başındayım. Düzenli olarak geceleri uyuyorum. Düzenimi hiç bozmuyorum. Bu sorunlar neden oluyor?

Her türlü önerilerinizi bekliyorum. 🤗

Merhabalar, 16 yaşındayım ve size bir sorunumdan bahsedeceğim. Benim kafam nedendir bilmiyorum ama çok karışık. Yani kafam sepet gibi (anlayanlar anlar). Ve ben bu aralar çok soğukkanlıyım. Hiçbir şeyi kafaya takmıyorum. Arkadaşlar arada bana sataşıyor, el kol şakaları falan yapıyor ve ben hiçbir tepki göstermiyorum. Uğraşasım gelmiyor.

Günde ortalama 3-4 saat PC başındayım. Düzenli olarak geceleri uyuyorum. Düzenimi hiç bozmuyorum. Bu sorunlar neden oluyor?

Her türlü önerilerinizi bekliyorum. 🤗
Çok takıyorsan terapi alabilirsin. Uzman burada bulunan herkesten daha çok yardım edecektir. Bana sorarsan yaşının getirdiği olgunluklar diyelim. Insanogluyuz bir günümüz diğerini tutmuyor haliyle yaş ilerledikçe bazı hareketlerimizden ya tamamen vazgeçiyoruz ya da biraz ara veriyoruz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı