Kafam yaslanmadıkça ağrıyor

monthean

Hectopat
1-2 haftadır bu şekilde bir yere başımı yaslamadığım veya bir yere yatmadığım sürece başım çatlıyor/ağrıyor. herhangi bir yere yaslayıp serbest bırakınca ise düzeliyor. Ders sırasında vb. de çok kötü hissettiriyor. Kafamın içi boş gibi hissediyorum kendimi derse veremiyorum. Yani anlayacağınız kafamı bir yere koymazsam başıma bir ağırlık çöküyor, ateşim çıkmış gibi oluyor ve kafamın arka kısmı zonkluyormuş gibi oluyor. Kafamın arkasında boşluk varmış ve o boşluk sürekli kendini hissettiriyormuş gibi oluyor. Dalgaya almayıp ciddi cevaplarsanız sevinirim herkese iyi akşamlar.

Yanlış anlama ama doktora gitmek aklına gelmedi mi? Biz buradan nasıl teşhis koyalım.
Tüm hastalıkların ve eksikliklerin belirtisi mevcut. Mesela örnek veriyorum buradan bir arkadaş yazdığım belirtilerden yola çıkarak benim sorunumun vitamin eksikliğinden kaynaklandığını söyleyebilir. Ben de araştırırım ve bu sayede herhangi bir muayene görmeme gerek kalmaz. Kalsa bile en azından hangi polikliniğe gitmem gerekir onu öğrenmiş olurum. Ben burada sağlık konusunda yardım almaya çalışıyorum siz aklınızı kendinize saklayın yardım dışındaki boş mesajlarla konumu kirletmeyin lütfen.

Artı -1 Eksi
Baş ağrısı için nöroloji bölümüne gidebilirsiniz. Bence burada verilecek bir tavsiyeyi dikkate almayın. Hiçbiri kesin bir sonuç vermeyecektir en doğru teşhisi ve tedaviyi doktor söyleyebilir. Geçmiş olsun.

Ben burada sağlık konusunda yardım almaya çalışıyorum siz aklınızı kendinize saklayın yardım dışındaki boş mesajlarla konumu kirletmeyin lütfen.
İyi ki yanlış anlamayın yazdım, nazik dilden anlamıyorsunuz illa kaba olmak lazım.
Birisinin yardımı olabileceği gibi zararı da dokunabilir. Konu vitamin eksikliği gibi basit bir konu değil çünkü. Neyse geçmiş olsun.

Böyle boyununuzu sallama tikiniz var mı yani böyle 2 de bir kafanızı hareket ettiriyorsunuz. Bende de olmuştu ama tam anlatamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı