Kafama eski olaylar takılıyor

Hocam okul açılınca çocuğun benle sorunu olmadığını görünce kafamdan gidecek. Ama bu 12 gün ne yapacağım bilmiyorum. Sizin hiç böyle eski olaylar kafanıza takılıyor mu?
Belirli bir yerden sonra umursamamaya başladım, hayat devam ediyor. 13-14 yaşlarındayken eski olaylar kafama takılırdı tabii. Şimdi yaş oldu 19, daha büyük dertler var.

Belirli bir yerden sonra umursamamaya başladım, hayat devam ediyor. 13-14 yaşlarındayken eski olaylar kafama takılırdı tabii. Şimdi yaş oldu 19, daha büyük dertler var.
Hocam ben şeyi farkettim, ben bu bıçak muhabbetlerinden korkuyormuşum. Ondan kafama takıldı sanırım.

Şöyle yapmaya karar verdim. Aklıma gelince bu olay kendime çocukla sorunun olmadığını, benle konuştuğunu aklıma getirip boşa düşündüğümü anlayacağım. Herkese teşekkürler tavsiyeleri için.

Son bir şey sorucam, şuan benim durumumda olsanız bu eski olayı kafanıza takarmısınız?

Son düzenleme:
Hocam ben şeyi farkettim, ben bu bıçak muhabbetlerinden korkuyormuşum. Ondan kafama takıldı sanırım.

Şöyle yapmaya karar verdim. Aklıma gelince bu olay kendime çocukla sorunun olmadığını, benle konuştuğunu aklıma getirip boşa düşündüğümü anlayacağım. Herkese teşekkürler tavsiyeleri için.

Son bir şey sorucam, şuan benim durumumda olsanız bu eski olayı kafanıza takarmısınız?
Hayır, hiçbir şeyi bu kadar umursamam.

Çocukla barışmış olduğum için sonuçta az da olsa muhabbetimiz var o yüzden bir şey yapmazdım sonuçta o da etten kemikten ben de

Hocam bu çocuk Ankara'nın tekinsiz yerlerinde oturuyormuş. Bunla konuşan bir arkadaşımın anlattığına göre bıçaklı kavga etmiş falan. Karnında 5 tane bıçak izi varmış. Çocuğun bıçak taşıdığını gördüm bu arada gösterdi bir kere. Dedim kanka harbi bıçak taşıyonmu diye, evet dedi gösterdi kelebeği. Niye taşıyon dedim kullanıyorum bazen dedi.
Hocam bu tipler hep böyle kuzenim aynı böyle 20 li yaşlarında zamanla göz korkutmak için kullandıkları araç değişiyor kuzenim arabasında silah taşıyor şuan ama yaptığı tek şey boş yolda havaya sıkmak korku salmaktan başka bir şey değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı