Kafamda saçkıran mı var?

thebigboss

Hectopat
Arkadaşlar nazara mı geldim bilmiyorum 24 yaşındayım aşırı güzel saçlarım var. Herkes çok beğenir olduğundan simsiyah ve gür bir saçlarım var normal bir insana göre fazla siyah. Her neyse birkaç aydır saçımda saçım biraz uzunken sivilce gibi bir şey çıkmıştı. Kafama takmadım. Bugün saçımı kestirirken sürekli saçımı kestirdiğim kuaför saçına ne oldu dedi. Bir baktım saçımda şişlik var top gibi içinde saç yok. Saçkıran olmasından şüphelendim. Fakat saçkıranda benim bildiğim şişkinlik olmuyor. Yağ bezesi olabilir mi acaba? İnsan içine çıkmaya utanıyorum. Bütün günüm alt üst oldu strese girdim mide bulantısı ve baş dönmesiyle boğuşuyorum.
Önceden böyleydi:

406765937_910457907139685_6718494712319138818_n.jpg

Şimdi böyle:

e487e281-47b3-4499-b3dd-981a9f241c4d.jpg

Saç kıran hocam tabii berberiniz orayı sıfırlamadıysa. Hocam tiksindirici gelebilir ama sarım kesin ve sürün. Kafanızı sonra kokmasın diye isterseniz yıkarsınız.

Hocam benim de babam geçirdi şişkinlik yoktu onda ama sizinki kadardı saç kıranı ve sizde de kökleri gözükmüyor. Yağ bezesi olma ihtimalide yüksek kıl dönmesi değildir herhalde.
Ben yağ bezesinden şüpheleniyorum hocam.

Hocam benim de babam geçirdi şişkinlik yoktu onda ama sizinki kadardı saç kıranı ve sizde de kökleri gözükmüyor. Yağ bezesi olma ihtimalide yüksek kıl dönmesi değildir herhalde.

Hocam bugün sağlık ocağına gittim. Aile hekimi saçkıran olmuş dedi. Sebebi ne acaba? Ben de aşırı stres var. Stres tetiklemiş olabilir mi? Veya şampuanlardan dolayı ya da saçımı aşırı buz gibi soğuk suyla yıkadım. Kafadaki yağ bezleri tıkanmış olabilir mi bu yüzden. Geçer mi acaba bu?

Son düzenleme:
Ben yağ bezesinden şüpheleniyorum hocam.

Hocam bugün sağlık ocağına gittim. Aile hekimi saçkıran olmuş dedi. Sebebi ne acaba? Ben de aşırı stres var. Stres tetiklemiş olabilir mi? Veya şampuanlardan dolayı ya da saçımı aşırı buz gibi soğuk suyla yıkadım. Kafadaki yağ bezleri tıkanmış olabilir mi bu yüzden. Geçer mi acaba bu?

Babama sarımsak sürmüştük ortadan kesip 1 aya geçiyor ama şişkinlik geçmezse genel cerrahiye gidin yağ bezesi tıkanması olabilir. Evet stresten oluyor.

Babama sarımsak sürmüştük ortadan kesip 1 aya geçiyor ama şişkinlik geçmezse genel cerrahiye gidin yağ bezesi tıkanması olabilir. Evet stresten oluyor.

Teşekkür Ederim hocam deneyeceğim inşallah geçer moralim alt üst oldu

Teşekkür Ederim hocam deneyeceğim inşallah geçer moralim alt üst oldu

Hocam saçkıranda şişkinlik falan oluyor mu? Ben de şişkinlik var. Ve o şişlikte yanma hissi oluyor birkaç saniye sızlama falan dermatove diye krem verdi onu kullanıyorum.

.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam deneyeceğim inşallah geçer moralim alt üst oldu.

Hocam saçkıranda şişkinlik falan oluyor mu? Ben de şişkinlik var. Ve o şişlikte yanma hissi oluyor birkaç saniye sızlama falan dermatove diye krem verdi onu kullanıyorum.

Saçkıranda şişkinlik olmuyor hocam şişkinlik devam ediyorsa bence doktora görünün artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı