Kafamı çarptım

İnth

Centipat
Daha fazla  
1 gün önce ayağım kaydı ve sol kulağımın tarafına düştüm ve başımı çarptım.
Çarptığım anda kulaklarım bayağı çınladı ve bir süre sonra geçti. İlk çarptığım zamanda çok ağrıyordu, şu an 1 gün geçti ve sanki yok denilecek gibi bir ağrı var. Sürekli gözümün arka taraflarına bakıyorum, normal gibi gözüküyor. Neden yaptığımı umarım anlamışsınızdır. En kısa zamanda bu ağrı ne zamana biter?

Edit: Yani kafamı halıya çarptım, betona çarpmak gibi bir durum yok. Neden çarptığımı sormayın :)

1 gün önce ayağım kaydı ve sol kulağımın tarafına düştüm ve başımı çarptım.
Çarptığım anda kulaklarım bayağı çınladı ve bir süre sonra geçti. İlk çarptığım zamanda çok ağrıyordu, şu an 1 gün geçti ve sanki yok denilecek gibi bir ağrı var. Sürekli gözümün arka taraflarına bakıyorum, normal gibi gözüküyor. Neden yaptığımı umarım anlamışsınızdır. En kısa zamanda bu ağrı ne zamana biter?

Endişeniz varsa doktora görünün. Burada yardım edebilecek kişi yok denilebilir.

Dosya Ekleri

• beyin-ozellikleri.jpg
    beyin-ozellikleri.jpg
    59 KB · Görüntüleme: 77
Büyük ihtimalle bir sorun yoktur. İlla emin olmak istiyorsan parietal lob (beynin yan kısmındaki lob) zarar görmesi durumunda:
  • Yüz tanımada zorluk.
  • Şekil ve nesneleri algılamada sorun.
  • Nesnelerin konumunu belirleme.
Sorunları oluşabilir.

Geçen hafta pazar üzerindeki artık yüzünden sırt üstü düştüm. 1 hafta ağrı oldu. Ama güzel düştüm, reflekslerim yerindeymiş hala. Dünde az kalsın yine gidiyordum. Kafamı vurmuş olsaydım şayet ve şüphem varsa doktora giderdim.

Büyük ihtimalle bir sorun yoktur. İlla emin olmak istiyorsan parietal lob (beynin yan kısmındaki lob) zarar görmesi durumunda:
  • Yüz tanımada zorluk.
Sorunları oluşabilir.
Allah'a şükür hiç bir sorunum yok ama bir şey olacak korkusuyla yaşıyorum

• Yüz tanımada zorluk.
Sorunları oluşabilir.
Hocam bir seh yazicskmisjn?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı