Patella kemiği bölgesini çarptım

SuohMikoto

Hectopat
Akşam dizimi pencereye çarptım başta orta şiddette bir acı yaşadım çok kızardı ama şişmedi 10 dakika buz koydum kızarıklığı hemen gitti sonrasında hafif sızı oldu yattım uyudum. Bugün ise ağrı, acı veya sızı yok ancak yürümemde gariplik var sanki orası tutuk yumuşamış gibi hissediyorum ama yürüyebiliyorum ve oturabiliyorum. Kırık veya çatlak olma olasılığı var mıdır sizce?

Diz-Kapağı-Patella-1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Acil'e gidip gösterirseniz sorun çözülür, en kötü bir röntgen çekilir.

Bence sen bir doktora git, en iyisini onlar bilir.
Tabi haklısın teşekkürler cevabın için.
Acil'e gidip gösterirseniz sorun çözülür, en kötü bir röntgen çekilir.
Aslında kırık veya çatlak olunca dizin nasıl reaksiyon verdiğini bilmediğim için bilen biri vardır diye konu açmıştım işim olmasa bi röntgen çektirebilirdim tabi.

Akşam dizimi pencereye çarptım başta orta şiddette bir acı yaşadım çok kızardı ama şişmedi 10 dakika buz koydum kızarıklığı hemen gitti sonrasında hafif sızı oldu yattım uyudum. Bugün ise ağrı, acı veya sızı yok ancak yürümemde gariplik var sanki orası tutuk yumuşamış gibi hissediyorum ama yürüyebiliyorum ve oturabiliyorum. Kırık veya çatlak olma olasılığı var mıdır sizce?

Eki Görüntüle 1128890
Kırılsa duramazsın.

Aslında kırık veya çatlak olunca dizin nasıl reaksiyon verdiğini bilmediğim için bilen biri vardır diye konu açmıştım işim olmasa bir röntgen çektirebilirdim tabi.
Geçmiş olsun tekrardan. Tıp konularında özellikle kırık, çatlak konusunda görmeden yorum yapmak çok doğru olmaz. Acil'de bulunan doktor zaten tek seferde anlayabilir, fırsat bulduğunuzda görünmenizde fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı